Turgay Şeren: "Muslera Batırmaya gelmiş" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Şeren: "Muslera Batırmaya gelmiş"

Cevap: Turgay Şeren: "Muslera Batırmaya gelmiş"

gökhan zan ve hakan balta çok sinsi oyuncular suç bunlara kalmıyo nedense 10 tane kaleci gidip gelir bunlar yüzünden bunlar hala oynar

bu takımda yıldızlar varsa kutup yıldızı musleradır.adamın nasıl geldiğine inanamıyorum hala.de gea ya m.utd nasıl sabrediyor valdeze nasıl barca sabretti casillasa nasıl madrid sabretti büyük takım böyle olunur 2 macta adam göndermekle değil

Eboue ve Ujfaluši dışında defans hattı komple değişmeli. Yoksa ister kalede Petr Čech olsun yine böyle hatalar olur. Ayrıca Semih Kaya'ya mutlaka şans verilmeli.

De Gea uzun süre eleştirilmişti hataları yüzünden İngiltere'ye ilk geldiği zamanlar. Şimdi adam mükemmele yakın oynuyor. Azıcık sabır.

muslera çok iyi kaleci ama hata yaptığını kabul etmeliyiz 3 maçta 2 tane büyük hata yaptı çıkmaması gereken topa çıktı son maçta gökhan zan hatalı olabilir ama muslera da hatayı hatayla telafi etmeye kalkasın. turgay şereni cerrahpaşada görüyorum sık sık yaşlanmış artık sağlıklı düşünemiyor saygımız var ses etmeyelim yazdıkları mantıksız da olsa

bu takımda yıldızlar varsa kutup yıldızı musleradır.adamın nasıl geldiğine inanamıyorum hala.de gea ya m.utd nasıl sabrediyor valdeze nasıl barca sabretti casillasa nasıl madrid sabretti büyük takım böyle olunur 2 macta adam göndermekle değil

Abi onlara sabredildiği zamanlar onlar anca 20 yaşındaydı.Bu adam kariyerli ve de 25 yaşında.Kendini gösteremedi bir türlü.

daha 3 maçta adamı yakıp yıkmış.dur bir ilerleyen maçlara bakalım daha ilk haftalarda buna başlarsa oohooo yani.

böylelerine zapata veya ufuk müstehak.

daha ilk haftadan bu kadar ağır eleştiri mi olur :mad:

MUSLERAYI kimseye harcatmayacağız.

KARARLIYIZ.

dün fatih hoca musleraya acayip sahip cikti, ufuku tam tersi, elestirdi, sansini degerlendirsin, yoksa .. olup gider dedi resmen.

cok hosuma gitti, fatih hoca arkasinda musleranin, en önemlisi bu.

sirada taraftar var, taraftarda arkasinda olursa, iste o zaman bir b. yapamazlar.

dün fatih hoca musleraya acayip sahip cikti, ufuku tam tersi, elestirdi, sansini degerlendirsin, yoksa .. olup gider dedi resmen.

cok hosuma gitti, fatih hoca arkasinda musleranin, en önemlisi bu.

sirada taraftar var, taraftarda arkasinda olursa, iste o zaman bir b. yapamazlar.

Evet Muslera dünyanın en iyi kalecilerinden girdiği pozisyonda kendisi sakatlandı ama kendisi atıldı bişey diyemiyeceğim kararı hakem verdi dedi.

Sonrada Ufuk için konuşmasında Türkiye de bu forma için can atan 1000 lerce 10 000 lerce genç var Galatasaray da olduğunun herkes farkında olmalı gibilerinden konuştu.

Evet Muslera dünyanın en iyi kalecilerinden girdiği pozisyonda kendisi sakatlandı ama kendisi atıldı bişey diyemiyeceğim kararı hakem verdi dedi.

Sonrada Ufuk için konuşmasında Türkiye de bu forma için can atan 1000 lerce 10 000 lerce genç var Galatasaray da olduğunun herkes farkında olmalı gibilerinden konuştu.

aynen, kirmizi kartin dogru olmadigini, bunu bircok kisiye sordum - sanirim mustafa denizli falan, bunlarada sormus gibi geldi bana, cunku mustafa denizlide acayip elestirdi karari - herkes yanlis karar oldugunu söyledi dedi hoca.

ayrica ibb macinda falan iyi kurtarislar yapti, bir hatasi puan kaybina neden oldu, kalecilik böyle birsey, 5 kurtaris yaparsin, ama bir tane hata yapinca hersey bosuna falan filan dedi, yani beklemiyordum böyle birsey hocadan, baya savundu muslerayi.

ufuka yolladigi mesajda süperdi.

o kaleyi korumuş biri olarak sen yapma bari. Senin başına böyle talihsizlikler gelmedi mi kaptan.

napalım asalım mı atalım mı ?

genç kaleci potansiyeli var ve bize büyük katkılar sağlıyacak

Üst Alt