Turgay Şeren: "Muslera Batırmaya gelmiş" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Şeren: "Muslera Batırmaya gelmiş"

Cevap: Turgay Şeren: "Muslera Batırmaya gelmiş"

Normal ya.. Bu adami ben anlayabiliyorum. Adamin yasi gelmis 70 küsüre.. tabiki onun bakis acisi cok farklidir..

bi kaleci konuşacaksa şenol güneş konuşsun turgay şeren değil

trabzonun kalecilerinin yükselişi ortadayken

azizeyi korur. 1-2 hatada adamı asar. sen nasıl bir adamsın ya. bizde biliyoruz batırıdgını ama ben karamsar degilim. her gelen adama biz böyle yaparsak yıldız kalmaz burda. allahtan adam türkce bilmiyor.

Muslera gibi Kaleciyi Galatasaray birdaha gör ne zaman alabilir..? Adam 24 yasinda ve sen 5 Yillik Kontrat imzalatmissin.. Ben 3 Yil Sonra Büyük bir Takimdan Teklif geleceginden bile eminim...

Ufuk´un yedigi Golü Muslera kiciyla cikarirdi...

Muslera ilk geldiginde Turgay Seren mukemmel soyle boyle diye yorum yapmisti formda var konusu ilk mesaji atmistim sanirim ve Turgay Seren'in yorumculuktan zerre anlamadigini soylemistim bugun de ayni seyi dusunuyorum .

Medya olmasa ne rahat olacağız vallahi :eek: Gelen geçen medyadan sallıyor, birtarafından uydurup uydurup milleti asıyorlar.

ligde şuan iyi durumda olan tek takım bursa. ana avrat sövesim var şöyle adamlara kim olursa olsun.

Cok sey soylerdimde bisey demiyorum... Dunku abbiatinin hatasini goren oldumu? Yeni gordum i.b.b. Macindan bin beter boyle gazetecilere hicmi hic prim vermeyelim arkadaslar!!!

link varsa paylaşabilirmisin biraz güleyim:D
10 yazar, 10 yorum! - Futbol

TURGAY ŞEREN - AKŞAM

"Galatasaray'ın ilk golü hem sarı-kırmızılı futbolculara moral verdi, hem de sahadaki otuz bin'e yakın Galatasaraylılara bir 'oh' çektirtti. Galatasaray dün maçı kazandı. Kazanan her zaman haklıdır. Tenkit etmek doğru olmaz diye düşünürüm hep. Ama dünkü Galatasaray'ın daha tam bir takım havasında oynadığını söyleyemem. Yeni transferlerde bir tek Brezilyalı Melo var. Diğerleri Galatasaray'da oynamak için çok hem de çok çalışmaları lazım. Mesela sol bek Riera, sağ bek Eboue, kaleci Muslera..." :Z3::2aloh1:

Musleradaki potansiyeli gören bu gözler,aykutun,ufugun,zapatanin,franco nun kaleciyim diye gectigi bu kalede sinirsiz krediye sahiptir.Nedense bu adam ne kadar hata yapsada ilerisi icin gözbebegimiz olacak hissi veriyor bana.Kirmizi kart pozisyonunda adamin canina tak etti,bakiyor yedigi gollerin cogu rakip ile karsi karsiya kaldiginda oldu,gökhaninda orada pasif kalacagini sezdi,kaleyi terketti ve top yerine futbolcuya tekme atti.Musleranin kaymagini,önünde iyi,kaleciye güven veren defans varken yeriz,hem daha önemlisi gol atamadiktan sonra muslera gol yemis,yememis ne fayda.

Muslera bu hatası ile "Batırmaya gelmiş" oluyorsa, sende bu o kullandığın kalemi Batırtmak için kullanıyorsun demektir!!

Bir de Galatasay'da efsane olmuşsun yazık!! En iyi senin bilmen gerek.!

Biraz erken bu tarz aciklamalar icin. Beklemek lazim, sabir etmek lazim.

Halbuki en iyi Turgay Şeren'in bilmesi lazım kaleci durumlarını.

Muslera vazgeçilmez oyuncumuz olacaktır, boşa çene yormasınlar !

Üst Alt