Turgay Şeren - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Renktaş , forumda büyük harflerle başlık açmak yasak . Bu açtığın konular da Galatasaray Tarihi adlı forumda mevcut .

Büyük başlık konusunda ki tutumunuz dikkate değer renkdaşım fakat forum modlarından ikaz almayı tercih ederim ki herkes işini yapabilsin.

2.konu da forumda var olan bir konuyu daha genişletilmiş ve daha detaylı bir tarzda bu tarza gönül vermiş insanlarla paylaşmak ilgi çekici, diğer konuları inceledim ve çok sığ olduğuna karar verdim.

ben konmu açar paylaşımlarımı sunarım diğer tarafları beni ilgilendirmez.

iyi geceler.

Forumda büyük harflerle konu açmaya "bağırmak" denir. Bundan sonraki açacağın konular için hassasiyeti görmek isterim . Sana da iyi geceler .

Şu başlığı görünce vefat etti sandim

Ustalara ölmeden önce vefa gsöterilmesi lazım, Sayın Seba'ya zamanında Ahmet Dursun Seba gitsin diyen veletler gibi ölünce kıymet bilmemek lazım.

Ölünce buralara rahmetli çok iyi insandı diye yazılarla dolar, ne kıymeti varken insan yaşarken hakettiği saygıyı görmedikten sonra buca alengirli laflara icraatlara.

Şimdi Rahmeti Seba'yı İnöünüye götürceklerimiş o staddan adam zamanında ağlaya ağlaya nankörler diye diye çıktı ne önemi var ki.

Aynı Rahmeti Özhan başkana yaptığımız gibi.

p6r4Mz.jpg

UNUTMA !!!

Üst Alt