# Turgut Doğan Şahin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Turgut Doğan Şahin

Cevap: # Turgut Doğan Şahin

Hiç dikkat etmedim gözümede hiç çarpmadı. Çok iyi oyuncu ben mi farkedemedim , yoksa bu oyuncuda gördüğüm yanii göremediğim doğrumu.??

Ankaragücü çok kötü renktaş bu sene malum, o yüzden çok göze batmamış olabilir, ama çocuk da potansiyel var, takip edin isterseniz.

Turgut'a 1 milyon euro

Ankaragücü forması giyen başarılı oyuncu için Sarı-Kırmızılılar yapacağı teklifi belirledi. Buna göre Aslan’ın, Başkent temsilcisinin kapısını 1 milyon Euro’yla çalacağı öğrenildi. Hücum hattının her bölgesinde oynayabilen 23 yaşındaki Turgut da daha önce yaptığı açıklamalarda, “Galatasaray çok büyük bir takım. Gitmeyi tabii ki isterim” demişti. Sezon başından bu yana maddi anlamda büyük kriz yaşayan ve oyuncularını bir bir kaybeden Ankaragücü’nün Turgut’u satmasına kesin gözüyle bakılırken, başarılı futbolcu Süper Lig’in ilk yarısında 15 maçta forma giyip, rakip fileleri 2 kez havalandırdı.

Fanatik.

Cevap: # Turgut Doğan Şahin

Fatih Terim gercekten istiyor mu bilmiyoruz ama Fatih Terim yerli futbolcuda yanilmaz. Istedigi her futbolcuya eyvallah. Bugüne kadar yerli futbolcuda yanildigini görmedim.[/QUOT

Bizde veya Milli takımda iken direktif veya önerisiyle alınan Feti,Samsunun Osmanı,Gençlerbirliğinin Osmanı,Volkan Yaman gibi fiyaskolarını hatırlayıp düzeltme ihtiyacı hissettim...Yabancı olarakta Almaguer,Lutu,Lukunku hemen aklıma gelenler...Ama çoğunlukla isabetli olmuştur yerli transferleri,Hocaya desteğim tam,yanlış anlaşılmasın...

Turgut Kaçtı Aslan Yakaladı

A.GÜCÜ’NÜN genç yıldızı Turgut Doğan Şahin, Beşiktaş maçı sonrasında yaşanan köşe kapmacanın ardından G.Antep üzerinden G.Saraylı oldu. G.Antep’in önce A.Gücü Başkanı Sami Altınyuva ile protokol imzalayıp sonra resmi siteden duyurduğu transfer G.Saray lehine sonuçlanırken 48 saatte yaşananlar söyle...

ÖNCE Altınyuva, Beşiktaş maçı öncesi Antep’le 1.3 milyon TL karşılığında el sıkıştı. Maç bitiminde ise A.Gücü’nün hocası Hakan Kutlu, Turgut için protokol imzalayan kendi yönetimini topa tutarken, kulüp menajeri Hikmet Hancıoğlu genç oyuncu ile kayıplara karıştı. Gizli pazarlıkların A.Gücü’ne zarar verebileceği düşüncesiyle Turgut’u kaçırdığı belirtilen Hancıoğlu’nun, oyuncunun G.Saray’a transfer olmasını sağlamak için böyle bir girişimde bulunduğu iddia edildi.

DÜN ise G.Antep transferin bittiğini resmi siteden şöyle duyurdu: “Kulübümüz, Turgut’un transferi için A.Gücü ile 1.3 milyon TL karşılığında anlaşmış ve para peşin ödenmiştir. Turgut’la da prensipte anlaşılmıştır. Ayrıca kulübümüz, Kulüpler Birliği’nde verilen sözün gereğini yerine getirerek, A.Gücü’nün içinde bulunduğu bu durumu fırsat bilmeyip hiçbir oyuncusunu bedava alma yoluna gitmemiştir.” ANCAK başkan Sami Altınyuva’nın imza yetkisinin 3 Ocak’ta A.Gücü yönetimi tarafından elinden alındığı ortaya çıktı.

2 KATINII ÖNERDİ!

Turgut da henüz G.Antepspor’a imza atmadığı için ibre bir anda G.Saray’a döndü. Uzun zamandır genç yıldızla ilgilenen Aslan, 1-1.5 milyon Euro (neredeyse Antep’in teklifinin 2 katı) ve parası kendileri tarafından karşılanacak 2 genç oyuncunun kiralamayı teklif etti. Sarı-kırmızılıların en geç yarın Turgut’la sözleşme imzalaması bekleniyor.

‘Önceliğim 3 Büyükler’

G.ANTEP’E transfer olduğu iddia edilen T.Doğan Şahin, haberleri televizyondan öğrendiğini ancak kimse ile anlaşmadığını söyledi. Genç futbolcu, “Ben kulübümün menfaatleri doğrultusunda iyi bir takıma gitmek isterim. Kulübüm Antep’le anlaşmış olabilir ama ben daha sözleşme imzalamadım. Benim önceliğim 3 Büyükler” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Milliyet

Cevap: Turgut kaçtı Aslan yakaladı

Galatasaray'da oynamak istiyorum diyor herif. Bu yönde bir teklif gelir diye Antep'e imzaya yanaşmıyor.

yada bızımıkıler yardım amaclı hem futbolcuyu almak hemde 2 altyapı elemanı bedelsız kıralamak istiyor gibime geldi.

yada bızımıkıler yardım amaclı hem futbolcuyu almak hemde 2 altyapı elemanı bedelsız kıralamak istiyor gibime geldi.

Hocam bildiğim kadarıyla Ankaragücünün transfer yasağı var, o yüzden kiralık verilemeyeceğini düşünüyorum.Albayrak Turgutu almayacaklarına dair söz vermiş antep başkanına.

Ankaragücü'nün transfer yasağı var nasıl vericez 2 oyuncu kiralık ne biçim haber yapmışlar

ne turgutmuş be

bu olayları duyan da futbolcu sanacak

edit: adam showmanmiş :hı':

[video=youtube;vnF8frU16fY]https://www.youtube.com/watch?v=vnF8frU16fY[/video]

Sercan gibi bir yedek forvet varken bence hiç gerek yok.İyi oyuncu olduğunu da düşünmüyorum.

Turgut baya iyi adam, ben begendim acıkcası. Aydın gider 7 numara kalır, Turgut gelir 7 numarayı giyer. Gereksizin tekini yollayıp yerine potansiyel sahibi birinin alınması cok'ta iyi olur.

Bu arada Turgut saka maka bizim genc Aydın'dan daha gencmis.

Sag açik olarak Kazim'dan pek üstün degildir, yedek forvet olarak düsünülüyorsa, olabilir.

Besiktas macinda konusulan iki isim vardi,biri fernandes,biri turgut,cok kötü bir takimda oldugu icin göze batiyor,nasil ki bizim gecen seneki kadroda Culio nun takimin en iyisi oldugu gibi bir durum söz konusu.Ama teknik,cabuk adam eksiltebilen ve sert sutlari olan bir kanat oyuncusu,madem ortada bir söz var,alinir sene sonuna kadar burda oynamasina izin verilir,Ankaragücünede darbe vurulmamis olunur.

Üst Alt