Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiası


ankaragucumnet ankaragucum.net

turgut doğan trabzonspordaBir kaç yerden daha aynı duyum geldi . Hayırlı olsun .
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıTS iyi tirsmis anlasilan. Önüne geleni aliyor. Bizden 13 puan gerideler. Hayirli olsun
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıDevam Trabzon hayat zaten 61 kenara sizi el attığımız her kişi alarak belkide hayata misilleme yapıyorsunuz bravo.Misilleme yapıcaz diye Kadronuz oldu 180 kişi hala neyin peşindesiniz?
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıTurgut Doğan'ı almamız sevindirici ama , bence sizin de üzülmenize gerek yok . Çok aman aman bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum ben .
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıKim Galatasarayda oynamak istiyorum dediyse kapiyor ts, olcana uzulmustum ama bunu pek tanimiyorum
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıSedatKaya_1 SEDAT KAYA

NOT: Galatasaray'ın ilgilendiği Ankaragücülü Turgut Doğan Trabzonspor'la prensipte anlaştı.
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıiyi olmuş, buna yapacağın yatırımı anıl dilaver'e yap daha iyi, ne eksik ne fazla.
 
Cevap: Turgut Doğan Trabzonspor'da İddiasıTrabzonsporun Intikami sinemalarda ulan ts olanida turgutuda topla selcugun sol ayagi etmez birak engini saymiyorum bile sen uzun zaman onca intikami aldin bizden bizim sevgili barisimizi alirken ..
 
Üst Alt