"Turizm Kötü" Diyen Özbek, Ankara'da Otel Açıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Turizm Kötü" Diyen Özbek, Ankara'da Otel Açıyor!

Galatasaray'da Olağan Genel Kurul'da Türkiye'de turizmin kötü olduğunu gerekçe göstererek Ali Sami Yen Oteli'nin yapımının yavaşlatıldığını açıklayan Dursun Özbek, söz konusu kendi işi olunca farklı düşünüyor.

Sahibi olduğu Point Otelin twitter adresinden duyurusu yapılan gelişmeye göre Dursun Özbek çok yakında Ankara'da Point Otel şubesi açacak.

Twitter

39835af89f7c0b3e6f3c573d642351aa.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Aynen ne kadar Almancı Galatasaray lı varsa bu yaz gidip burda kalmalı paramız ele gitmesin. Destek olma zamanı

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk
Türkiy ye giriş yaps bilsem giderdim belkide. Sıf dursun nefretinden dolayı milletin ekmek teknisine çamur atmak kadar acizlik içine girmeyi düşünmem açıkcası.

Bu arada belirteyim ki giriş yasağım mağlum olaylar ile ilgili değil :) nedeni burda yazmayı uygun bulmuyorum izninizle. Atatürkçü olarak feto meto damgası yemeden yazayım dedim.

Tabii ben de versem 6 ay sonra sözleşmesi bitecek adama 2,5 milyon euro, ben de versem üç kuruş etmeyecek adama 4 milyon euro bonservis ben de açardım herhalde bir otel... Bir biz çözemedik dünya denen şu oyunu arkadaş mal dediğimiz adam bile yolunu buluyor, biz sözde adalet timsali olacağız ya neyimize ise...

Üst Alt