Türk Cocugu Supertalent´i salladi.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Cocugu Supertalent´i salladi..

Almanya´nin Yetenek Sizsiniz yarismasi olan Supertalent´de Türk cocugu Cihan Karaca, performansiyla herkesi kendine hayran birakti. Gercekten inanilmaz bir ses, inanilmaz bir tarz. Gelecek senelerde kendisinden sikca bahsettirecegini söyleyebilirim, cünkü gercekten siradisi bir ses.

https://www.rtl.de/cms/sendungen/da...leinen-cihan-karaca-1b100-9d36-17-898478.html

Bu linke tiklayin ve biraz asagida "Cihan: Kleiner Junge mit großer Stimme" tiklayin. Videosu acilacaktir. Almanya´da yasayan bir Türk olarak gurur duydum. Seyirciler ayakta alkisladi

Cevap: Türk Cocugu Supertalent´i salladi..

Oldukça iyi söylemiş; Rolling in the deep'i. Orijinalinden daha fazla hoşuma gitti nedense... :)

Ciddi gırtlak isteyen bir şarkıyı çok güzel söylemiş gerçekten.

Güzel sesi var cidden ama yaşı küçük, yani büyüdükçe bozulabilir sesi.

helal olsun bende suan Gozilla bakiyordum SAT 1 da , Supertalenti kacirdik :( hep bakardim

ama Supertalente herzaman cok süper sarki söyleyenler var , fantastik show . Dieter da süper :)

Dieter Bohlen Almanya'nın Acun'u galiba :D

Acun kim ya Bohlenin tirnagi olamaz. Adamin cikartigi yildizlar dünyada cdsini yoksatiyor. Acun kopyaci ama onuda beceremiyor. bohlen eskiden Modern Talking gurubunda sarki söylüyordu belki tanirsin cok meshur sarki vardi cherry cherry lady diye birde your my heart vardi

[video=youtube;MWITX9bJD5U]https://www.youtube.com/watch?v=MWITX9bJD5U&feature=related[/video]

Cok guzel sesi var ama kalinlasinca kendisi icin kotu olabilir bu arada annesi turk degil galiba :D

Ayrica Supertalent´i izledikten sonra Yetenek Sizsiniz´in ne kadar dandik bir program oldugunu anliyorsunuz. Öyle müthis showlar yapiliyor ki, insan seyrederken zevk aliyor. Acun gibi her düdügü cikarmiyorlar oraya. Her yeri tarayip en iyilerini cikartiyorlar. Yetenek Sizsiniz´de ya Break Dance yaparlar, ya Beat Box yaparlar, ya salak salak hareketler yaparlar, ya da sarki söylerler. Bu mu yani?

sesi güzel

yeni castin biber olabilir ama

satıcılıkta şimdilik bir mesut özil değil

Guzel de 13 yasinda olmasa ve Turk olmasa oyle ahhh ne harika diye konusmazdik . Cok abarti geldi bana .

nolmus turkse yani anlamadim

dunya uzerindeki tum turkleri locate edip sacma sapan gurur duymamiz mi gerekiyor? vizyonunuz turklerden mi ibaret kardesim ne bicim is bu. nerde turk ciksa AHA TURK diyip tuhaf yorumlar. biraz genis olun.

Üst Alt