Türk Futbolunda Sakatlık Silsilesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolunda Sakatlık Silsilesi

Daha önce hiç bu kadar lig başı sakatlık verilen sezon hatırlamıyorum acaba tamamen şanssızlık mı yoksa başka nedenler de var mıdır

Galatasaray: Boey, Kılınç, Arda, Soso, BAY, İshal Çikildao

Fenerbahçe: Mezud, İrfan, Sosa, Serdar Dursun, Tisserand, Nazım, Pelkas, Ferdi, Novak

Ts: Gervinho, Djaniny

Beşiktaş: Hasic, Texeira, Nkoudou, Vida, Meraş

Diğerlerini bilmem ama Galatasaray ın iyi çalıştırıldığını düşünmüyorum. En kritik sakatlıklar hep bizi başımıza geliyor. Yarısı kısmetsizlik olsa yarısının bilimsel bir açıklaması olmalı.

Daha önce hiç bu kadar lig başı sakatlık verilen sezon hatırlamıyorum acaba tamamen şanssızlık mı yoksa başka nedenler de var mıdır

Galatasaray: Boey, Kılınç, Arda, Soso, BAY, İshal Çikildao

Fenerbahçe: Mezud, İrfan, Sosa, Serdar Dursun, Tisserand, Nazım, Pelkas, Ferdi, Novak

Ts: Gervinho, Djaniny

Beşiktaş: Hasic, Texeira, Nkoudou, Vida, Meraş
Feghouliye noldu ya o ne ara sakatlandı

Türk takımlarının iyi çalıştırılmadığı bir sır değil. Haliyle sahada sakatlıklar yaşanması şaşırtıcı değil. Mesela Türkiye'ye gelen her oyuncu kafadan 4-5 kilo şişmanlıyor. Çoğunluğu geriye gidiyor performans olarak. Sağlık ekipleri de yetersiz olabilir.

galatasaray'ın listesi "Boey, Kılınç, Arda, Soso, BAY, İshal Çikildao" yazılmış.

bir kere cicaldau espri olsun diye yazılmış herhalde, sakat falan değil onu geçelim.
BAY, adamın maçta eline bastılar el kemiği kırıldı. şanssızlık.
arda gelmiş 35 yaşına, soso'nun fiziksel yapısı herkesin malumu. her ikisi de onbir oyuncusu değil.

boey ve kılınç kalıyor geriye. boey'e çok yük bindi kısa sürede, 1 haftaya döner. kılınç da aynı şekilde, banko oyuncu değil hem ayrıca büyük bir adele sakatlığı da değil sanırım.

Üst Alt