Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdi


1e6a9tffnormal.png
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, aldığı yeni kararla Türk futbolunda seyircisiz maç dönemini sona erdirdi. Disiplin talimatının ilgili maddelerine uymayan takımlara verilen “maçlarını seyircisiz oynama” cezası, yapılan değişikliklerin ardından artık uygulanmayacak.Haberin Devami GSCimbom Portal'da
 
Cevap: Son Dakika | TFF Seyircisiz Maç Uygulamasını KaldırdıSON DAKIKA: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdi!Bugünden itibaren, kuralları ihlal ederek seyircisiz maç oynama cezası alan takımların karşılaşmalarını; kadın izleyiciler ile yanlarında anneleri olmak şartıyla on iki yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek.
 
Cevap: Son Dakika | TFF Seyircisiz Maç Uygulamasını KaldırdıDoğru karar, saha kapatılsın ama seyircisiz oynanmasın. Yıllardır bu isteniyordu zaten.
 
Cevap: Son Dakika | TFF Seyircisiz Maç Uygulamasını Kaldırdıkadınlar mı off atmosferi düşünemiyorum
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdiGüzel ve aynı zamanda Neden simdi sorularını akla getiren bir karar:cool:
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdiSeyircisiz oynama cezası alan takımın maçlarını kadınlar ve 12 yaşından küçük çocuklar ücretsiz izleyebilecekmiş.

MALi'nin erkeklerde bir problemi var sanırım..
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdiFener'în cezasını böyle yok ettiler bravo..

Bari cezaları bittikten sonra açıklasaydınız en azından adil olduğunuzu bir nebze gösterirdiniz şeref yoksunları!
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdikarar doğru ama fener için alınmış bir karar olduğunu düşünüyorum..
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdiFener'în cezasını böyle yok ettiler bravo..

Bari cezaları bittikten sonra açıklasaydınız en azından adil olduğunuzu bir nebze gösterirdiniz şeref yoksunları!Açıkça söylemediler ama kesinleşmiş cezalar açısından bir değişiklik olacağını sanmıyorum.Edit: değişmiş, sadece kadınlar ve fenerli veletler girebilecekmiş.
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdikadınlarla dolu bir stadı hep merak etmişimdir :D
 
Cevap: Türk futbolunda "Seyircisiz Maç" dönemi sona erdiFener maçına kadınlar ve çocuklar gidebilecek, erkekler gidemeyecek..Peki ya diğer Fenerliler ne olacak? Mesela Ercan Saatçi girebiliyor mu bu durumda?
 
Üst Alt