Türk Futbolunun En Çok Harcanan Yeteneği Kimdi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolunun En Çok Harcanan Yeteneği Kimdi?

Sergen değil abi, Sergen neden harcandı ki? Kendi bile diyor 'ne yazık' diye? Adamın zihniyeti o şekildeydi, ganyan, kızlar, alkol filan anca idare etti, ben de olsam o kadar oynardım, daha fazlasına gerek yok her şeyi yaptı zaten hem keyif aldı hem isim yaptı hem para kazandı.

Yeteneğine göre daha yukarlarda olması gereken futbolcu diye bakarsanız 1000 tane isim çıkar.

Çok yetenekli olupta genç yaşta futbolu biten, bırakan, sakatlıktan filan dolayı oynayamayan oyuncuya denilebilir harcandı diye. Diğer tüm yetenekli ve vurdumduymaz görünen (Recoba dahil) futbolcular zaten 'ben yetenekliyim, 7/24 çalışmam, kendimi yoramam' diyen tipler.

Türk olarak aklıma gelmedi öyle.

Son düzenleme:
sergen-yal%C3%A7%C4%B1n_343911.jpg

:)

Papene katılımıyorum zira Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra bir sürü takıma gitti bir halt edemedi. Hakan'ın fetö olayı çıkınca kendisi algı yarattı gerçekten iyi topçu olsa bizden ayrılınca kalitesini gösterirdi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zamaninda Yaw Preko ile Tarik ile Yimpas Yozgatspor da estiriyorlardi... Daha TSL ye ciktiklari ilk sezon 7. olmuslardi.. Yanlis hatirlamiyorsam Yozgatta hem Fb yi hem bizi tokatlamislardi

Sergen'den başka harcanacak kalitetede bir oyuncu gelmedi daha... Sergen de kendi kendini harcadı... Harcandı denilen oyuncuların hepsi gelecek vaad eden tiplerdi... Kendini geliştiremezsen öyle fok balığı gibi harcandım dersin. Sergen'de herşey vardı...

Genc arkadaslar hatirlamaz, bu okan yilmazi biz istemistik bursada cok iyi sezon gecirip gol krali olmustu, baya atmisti 30 a yakin. Ardindan yakinda nereye gidecegimi herkes gorecek diye artisce aciklama yapip bizi reddedip fransada bir takima gitti ve kariyeri bitti. Ondan sonra resmen adi Turk futbol piyasasindan silinip gitti. Bize gelse yasida gencti en az 3-4 sene belki 5-6 sene formamizi giyerdi. Gerizekali herif...

bunca scout, tv yayını (lig olmasa bile milli maçlar yayınlanıyor) ,memlekete gelip giden kariyerli kariyersiz hocalar olmasa harcanan çok adam var derdim de öyle bir şey yok.herkes hak ettiği yerde

Birçok futbolcu sayabilirim.
Okan Koç - Türkiyede ender görülmüş yetenekte bir kanat oyuncusuydu. Beşiktaş 'a yollanması onun için sonun başlangıcı oldu.
Sergen Yalçın - Kendini yeterince kasmadı
Tugay Kerimoğlu - Her ne kadar Ingiltere kariyeri süper olsada, önceden kendine daha dikkat etseydi çok daha başka yerlere gelebilirdi.
Emre Belözoğlu - sakatlıklar olmasa oda çok farklı yerlere gelebilirdi. Yetenek konusunda Arda ile kıyaslamam bile.
Okan Buruk - Ayağı kırılmasına rağmen çok iyi toparlandı fakat o ilk çıktığı gibi olamadı. Yinede çok iyidi.
Rıdvan Dilmen - Sakatlıklardan dolayı futbol hayatını dolu dolu yaşayamadı.

Tabi olaylar bu şekilde gelişmeseydi nasıl olurdu. Orasını Allah bilir

Üst Alt