Türk Futbolunun En Çok Harcanan Yeteneği Kimdi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolunun En Çok Harcanan Yeteneği Kimdi?

Bayern de A takimda toplamda sadece 4 maca mi ne cikmisti. Bizim Gladbacha falan kiralamislardi, sonra da bize Türkiye ye geldi zaten.

Wonderkid idi, bekleneni hic veremedi. Berkant kadar daha A takimda oynamadan bukadar probs alan ikinci bir topcu tanimiyorum, belki Toni Kroos. Berkant sonrasi zaten dikkatli olmaya basladilar.

bize biraz berkant dan bahset adem

21:25 davids in fişini çekişi :(

YouTube

google a yazdımda adını budist filan olmuş ne değişik adammış heycan verici bir yetenekti

Ilginc bir cocuktu, performansini genelde sagda ruh gibi dolasan, ancak bazi maclarda okadar inanilmaz isler yapardi ki, agzi acik kalirdi insanin, nereden cikardi diye bu hareketi. Zamaninda Almanya´da cok poh pohlandi, ve ayaklari yere basmadigi icin kaybetti kendini. Hala ilk profesyonel macinda Bayern ile bir suttan bahseder, girseydi eger kariyeri degisirdi belki diye... Yani pek birsey cakmis gibi durmuyor hala.

Harcandı mı bilmiyorum ama underrated olan Fatih tekke idi gelmiş geçmiş en yetenekli forvetti net forvetten oyun kuruyordu adam

Galaxy Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi bu listeye 2-3 yıl sonra Emre mor u ekleme olasılığını da unutmamak lazım

Galaxy Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana o kadar aman aman bir yetenek gelmedi ki geldiyse bile bizimkiler parayı bulunca kendi kendilerini bitiriyorlar zaten.

Kompela
Adamdaki yetenek kimsede yoktu
Coulibaly ile birlikte inanılmaz bir ikiliydiler
Malesef Türkiye onların değerini bilemedi

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harcanan demeyelim de cenk işler rahatlıkla 3 büyüklerde oynayabilecek bir forvetken, senelerce samsun benim, kayseri senin süründü durdu..

bizim forvet hattımızdan bile ne mallar geldi geçti.. misal umut bulut.. ki cenk umut'u donunda sallardı.

Trabzon da bile oynayamadı herif.. bayağı yakaladı mı yazan adamdı..

Bir de ilhan mansız yeteneğine göre çok az oynadı bence..

Son düzenleme:
Üst Alt