Türk Futbolunun Utanç Gecesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolunun Utanç Gecesi

Demirören iddayı aldığından beri hem süper ligde hem alt liglerde akıldışı sonuçlar alınıyor.. Ama bu akşamki olayları akıl mantıkla açıklayacak bir delikanlı var mı? Yine eğri büğrü ofsayt çizgileriyle aklamaya çalışacaklardır.. 2 pozisyonun da tekrarı sadece 1 sn gösterildi ötesi yok.. Hepsini geçtim 1 tane rizeli ofsayt diye itiraz etmedi yahu.. Ben mi çok paranoyağım?

Bana durdurulma ani yanlis geldi, yani televizyonda durduruldugunda ofsayt gibi duruyor ama top ayaktan zaten cikmis

Top ayaga degdiginde ofsayt olmamis olabilir ama cizgileri cekmemeleri hos degil

Ha son olarak Demiroren iddia ihalesini kazandi ama onumuzdeki sezondan itibaren basliyor bu surec

Yani su an iddiayi o isletmiyor

Demirören işini yeni öğrendim eyvallah.. Ama neden bu pozisyonların tekrarı gösterilmedi veya neden 1 rizeli itiraz etmedi? Beni asıl kıllandıran bunlar.. 2 pozisyon da ofsayt olmasa bile çok çok krititi

demiroren isi resmi olarak agustos olabilir istifa etme durumu vs olmasin guya kaos olmasin falan diye ama gayri resmi olarak gorevi devralmistir.
Birde kraldan cok kralci var ulkede hersey olur

Üst Alt