Türk Takımları Avrupa'da Eziktir


hicbir Turk takımı hic bir zaman Avrupa'da hic birsey yapamaz :))))))))))))))))))))Hagi'yi, Popescu'yu, Taffarel'i tenzih ederim tabi lakin, 3 buyukler ve dısındaki butun takımlar her zaman butun Avrupa takımları tarafından tokatlanmaya mahkumdur.Bunu inkar edebilecek babayiğit varsa beri gelsin :)))))))He su olabilir, oda 20 yılda 1 defa, cok baba bir kadro sans eseri bir araya gelir, bir ceyrek yada yarı final gorur, (ceyrek kupa 1 yarı kupa 2 icin gecerli tabi) onun dısında butun superlig takımları Avrupanın elit yada sefil takımları tarafından tartaklanmaya alısmıstır ve bu hic degismeyecektir.bir kac ornek daha vereyim o guzel yuzunuzu guldurmek icin,Besiktas para harcar onu bunu alır, ilk bir iki macta gazla goze hos gorunen skorlar alır sonra elin doğu Avrupa takımı gelir

inonude 4 5 tane sallar gider biz "adamlara bak bee çaktılar gittiler" deriz hayran hayran sonra spikerin baygın ses tonu aklımızda kalarak kaparız TV'yi..yahut Bursa gider 1. 2. bitirir ligi ondan sonra elin finlandiya takımı gelir çakar gider. hiç bir anadolu kulubu hiçbir zaman ciddi bir on elemeyi gecemez, 3. on elemeyi gecer en fazla oda kazakistanın hırka takımıyla eslesirse mumkun olur tabi bunuda unutmayalım... ondan sorna nediyim daha, sans eseri sampiyonlar ligine kalınmıssa deplasmanda 4'ten acarız tarifeyi, hele hele ingiliz alman geldiyse demeyin halimize :asd:bole yani bu isler, inkar mısırda bir nehir değildir.
 
Cevap: Turk takımları Avrupa'da eziktirBunu bilmeyen yok. Fakat bir istisna var, ona insanlar "Avrupa'yı ezmiş olan" diyorlar.
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da EziktirTürk takimlar avrupada kesinlikle ama kesinlikle eziliyor.Elin oglu, rus, ukrayna, portekiz su son 10 yilda ne kupalar aldi, 2 takimla finallere kaldi ama bizimkiler gruplara bile kalamiyorSorun ne, bunu anlamiyorum.Gerci sorun ortaya cikti, bunlar ligde sikeyle ugrastiklari icin, futbolu unutmus olabilir
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktirharbiden yine 2000 den öncesine döndük gibi korkarım 1-2 seney sonra CL ye 1 takım ( o da elemeyle ) gitcek. Şampiyonlar Ligine ilk defa 2 takım bizim sayemizde katılmıştı Türk futbolu yine güçlü bir Galatasaraya muhtaç
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da EziktirTurk oyunculari topla oynamayi cok seviyorlar,avrupa maclarinda hepsi ronaldinho kesiliyor.

Defans oyunculari bile calima giriyor,sorun burda.

Avrupa maclarina gaza gelip kendileri icin oynuyorlar.
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da EziktirTürk takimlar avrupada kesinlikle ama kesinlikle eziliyor.Elin oglu, rus, ukrayna, portekiz su son 10 yilda ne kupalar aldi, 2 takimla finallere kaldi ama bizimkiler gruplara bile kalamiyorSorun ne, bunu anlamiyorum.Gerci sorun ortaya cikti, bunlar ligde sikeyle ugrastiklari icin, futbolu unutmus olabilirsorunun ne olduğunu soyliyimbağını bahcesini satıp buyuk sehirlere gelip is adamı yatırımcı vs olup kuluplere ve kurumlara baskan olan herifler, yine %98 futbolcuların koyden sehre gelen ailelerin, mahallede tenekeyle mac yapan cocuklarından olusması, birde bilincsiz taraftar.Avrupa'nın geneli bunun zıttı olduğu icin, bu olgu asla değisime uğramayacaktır.
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktirtürk futbolunun içine eden aziz yıldırım gibi adamlar ve yabancı sınırlamasıdır. bursaya çakan takımın ligine bak bakalım yabancı sınırlaması varmı yada ukrayna ya portekize
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktirmaalesef biz de dahil olmak üzere hiçbir kulübün uzun vaadeli bir stratejisi yok .her sey tesadüfi ilerliyor .
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da EziktirUEFA Country Ranking 2012son 2 senede Türk takımlarının Avrupada topladığı puan rezalet :( geçen sene Belarus, İsrail, Danimarka, İsviçre, Bulgaristan gibi ülkelerin takımları bile bizim takımlardan daha çok puan toplamış her yıl daha da kötüye gidiyor Türk futbolu
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktirtürk futbolunun içine eden aziz yıldırım gibi adamlar ve yabancı sınırlamasıdır. bursaya çakan takımın ligine bak bakalım yabancı sınırlaması varmı yada ukrayna ya portekizeSadece barcelona da herhalde bu durum gecerli degil (buyuk bir bolumu)diger elit butun takimlarda iyi oyuncularin hepsi o ulkenin vatandasi degil.burada gercekten bir etmen bence yabanci sinirlamasi.
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da EziktirBiz gecen sene ve tromso olayi haric, avrupada en kötü zamanlarda bile rezil olmamisizdir.Galatasaray avrupada herzaman bir baska oynamistir.Ama su tromso, karpatiy gibi ilk kez duydugumuz takimlara karsida zorlanmisizdir.
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktirturk futboluyla ilgili hersey baslı basına sorun.. hersey... ezik kimliğimiz ilk basta, basının tutumu, kuluplerin futbolculara karsı laubali anlayısları... vesaire... herif sozlesme imzalıyor 25 yasında velet ertesi gun kırmızı ferrari, lan daha dun donla denize giriyordun okuz.. oğlum, siz bu sığırları eğitmediğiniz surece, turk sporunun icine etmeye devam edeceksiniz. sorun su ki; coğunluğu eğitmesi gereken adamlarda, aynı guruhtan olduklarından, etki/tepki mekanizmalı bir sistemin olusma mumkunatlığı kalmıyor.simdi, ilhan cavcav gibi bir adam, samimi soyleyin, boyle bir tane adam premier lig'de soz sahibi olabilir mi ? boyle birtane adam, bundesliga'ya yaptırım uygulayabilir mi ? lig'de sike yapılıyor, siz daha onun cezasını veremiyorsunuz, anlayısa bak...Avrupalı bir takım yeniyorsunuz cok buyuk milli olaymıs gibi 4 punto manset ertesi gun tum gazeteler... Avrupa'da bir takım bize 4 5 salladığında kıcıkırık gazeteler kose yazısı olarak veriyor bunu.yani cok yanlıslar var cok... hersey yanlıs... birkere basının bilincli taraftar profili olusmasında cok buyuk rolu var... ancak basın bile ayarsız ve kimliksiz olduğundan boyle birsey mumkun değil, asla olmadı asla olmayacak... uzulerek soyluyorumki Avrupa futbolu buyuk atılımlar gerceklestiriyor ve Portekiz turevi ligler yakında premier lig seviyesine gelecekler, biz silinip gideceğiz...birde bunun uzerine, mevcut federasyonun yaptığı islere bakın.... yazık ulan.
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktirdaha şike yaptığı alenen ortada olan 2-3 takımın düşüp-düşmemesini tartışıyoruz acaba o takımları bu işten nasıl kurtarırız nasıl göz yumarız diye düşünüyor bazıları daha çok fırın ekmek yememiz gerekir futbolda Avrupalılar gibi olabilmek için
 
Cevap: Türk Takımları Avrupa'da Eziktir1996-2002 arası Galatasaray bir çok şeyi değiştirmek üzere bir devri kapattı.ancak azizin teşvik verdiği o ankaragücü maçı ile başlayan süreçten sonra Galatasaray tekrardan arayı açmaya başlmışken aşağıya çekildi sistem tarafından .
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt