Türk Takımlarının Genel Kupa Klasmanı


Özellikle dünkü galibiyetimizden sonra sosyal medyada bir çok asılsız kaynakların da olaya müdahil olmasıyla; "En çok kupa hangi takımda?" sorusu herkesin kafasını kurcalamaya başladı.Resmi rakamları sizlerle paylaşıyorum; bakalım kimmiş en çok kupası olan Türk takımı :)9ed11Adsız.jpg
Ne de olsa İslami Çupi 'nin dediği gibi; Fenerbahçe büyüklüğü kupa büyüklüğü değildir. Ne olduğu belirsiz, gereksiz bir büyüklüktür ;)Resim Kaynak: Galatasaray.Org
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa KlasmanıBizim misyonumuz Kupa kazanmak, Avrupada başarı onların ki ise sadece Galatasaray'ı tek maçlık yenebilmek fark bu.
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa KlasmanıFenerbahçe' nin büyüklüğü kupa büyüklüğü değildir lafı Lefter' in değil İslam Çupi' nin idi yanılmıyorsam.
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa KlasmanıNe de olsa İslami Çupi 'nin dediği gibi; Fenerbahçe büyüklüğü kupa büyüklüğü değildir. Ne olduğu belirsiz, gereksiz bir büyüklüktür ;)Resim Kaynak: Galatasaray.OrgOlayı kupaya indirgerseniz çok büyük hata yaparsınız. Komple düşünmek gerekiyor. Büyüklük tanımını belirleyecek bir çok etken vardır bunlar bir araya gelir ve büyüklüğü oluşturur. Galatasaray herşeyiyle Fenerbahçe den büyüktür. İşi kupaya indirgediğin zaman çelişkiler ortaya çıkar. Örneğin 79 ve 80 yıllarından Notthingam Forestin 2 avrupa şampiyon klüpler şampiyonluğu bulunmaktadır. Ama Arsenal in avrupa kupası bulunmamaktadır. Baktığımızdan Arsenal in daha büyük bir klüp olduğunu söyleyebiliriz. Olayı kupaya indirgediğimizde error veriririz bu durumda. Galatasaray yakın ve uzak tarihiyle, başarılarıyla, sosyal faaliyetleriyle, finansal boyutta baktığımızda, ezeli rekabetteki maçlarda (bu maddeleri arttırabiliriz) komple olarak Fenerbahçeden 10 gömlek büyüktür.

Bunu böyle düşünürsek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa Klasmanıbeşiktaşın şampiyonlugu 13 degil 11 dir. 2 tane şampiyonluk bedavadan verildi.bir fenerli arkadaş olayı kuapaya indirgemeyin demiş. biz bu maçları nediye yapıyoruz kuşum. o kupaları aldıgın için büyük oluyorsun zaten.ONUN İÇİN TÜRKİYENİN EN BÜYÜGÜ GALATASARAY:ayatollah:
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa KlasmanıEn samimiyetsiz sözlerden biri.Sevmek için sevmedik,Fener büyüklüğü asdasdasdasd büyüklüğü...O zaman neden takım her geriye düştüğünde Samet istifa,Aykut istifa diyorsunuz?Takım küme düşsün ama siz sevinmek için sevmediniz yani.Takmamanız gerek bu durumu.Siirt Jet-Pa Spor da büyük o zaman.Her takım için geçerli bu.Başarısız olunduğunda bir avuntu sadece,geçici rahatlama hissi veriyor,başka da bir naneye yaramıyor,kulübün zararına böyle laflar,başarıyı her zaman engeller.
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa KlasmanıSon günlerde galatasarayımızın şampiyonluklarda öne geçmesi nedeniyle fbliler yalan yanlış şampiyonluklar uydurmaya başladılar.Göya onların 27 bizim 20 şampiyonluğumuz var
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa KlasmanıÜnal Aysal:''Hedefimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'' Aziz Yıldırım:''Taraftarlarımızın içi rahat olsun.Mayıs ayından itibaren ki maçla birlikte GS'yi 10 Yıl üstüste yeneceğiz.'' İşte Vizyon farkı... Sanırım sözün bittiği yerdeyiz.
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa Klasmanıbence bizim kupmız daha fazla ama üzülmesinler diye yarısını yazmış arkadaşlar:)
 
Cevap: Türk Takımlarının Genel Kupa Klasmanıen çok Gs şampiyonuğu görmüş başkanı da kurtarıyoruz bu f5 mağlubiyeterle.Adamın gs şampyonlukları 2.plana kalıyor:(
 
Üst Alt