Türk Teknik Direktör İsteyen Fenerlidir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Teknik Direktör İsteyen Fenerlidir!

kankici-evlatçı-ırkçı türk hoca bu kulübün kapısının önünden dahi geçmemeli.

bielsa tarzı yıldız oyuncunun gözün yaşına bakmayan.koşmayan-mücadele etmeyenin kafasını kopartan bir hoca gelmeli.

Sonuna kadar katılıyorum. Bu arada bazıları Fatih Terim'i bu görüşün dışında tutmuş ama bence büyük hata :) Mevcut kadronun başında FT olsa o da başarılı olamazdı net! He bu derece kötü olmazdı belki lakin ilk 3 içinde kalamazdı. Aksini iddia edenlere 2003-2004 sezonunu hatırlatırım. Terim'in başarılı olabilmesi için tek bir transfer sezonunda en az 7 adet nokta transfer yapabilecek vizyona sahip bir başkan ve yönetim gerekiyor ya da 96-2000 arasında olduğu gibi avrupa kalitesinde bir yerli jenerasyonu :) O da olmadığına göre konuşacak bir şey kalmıyor. Bu şartlar oluşmadan da Terim gelmez zaten ki hem yabancı sınırının kalkmasından hem de son gidişinde yaptıklarından dolayı kendisini artık Florya'da görmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Sonuna kadar katılıyorum. Bu arada bazıları Fatih Terim'i bu görüşün dışında tutmuş ama bence büyük hata :) Mevcut kadronun başında FT olsa o da başarılı olamazdı net! He bu derece kötü olmazdı belki lakin ilk 3 içinde kalamazdı. Aksini iddia edenlere 2003-2004 sezonunu hatırlatırım. Terim'in başarılı olabilmesi için tek bir transfer sezonunda en az 7 adet nokta transfer yapabilecek vizyona sahip bir başkan ve yönetim gerekiyor ya da 96-2000 arasında olduğu gibi avrupa kalitesinde bir yerli jenerasyonu :) O da olmadığına göre konuşacak bir şey kalmıyor. Bu şartlar oluşmadan da Terim gelmez zaten ki hem yabancı sınırının kalkmasından hem de son gidişinde yaptıklarından dolayı kendisini artık Florya'da görmek istemiyorum.

Nefret ederim Terim'den ama böyle bi kadroyu kurdurmazdı o. Ki Terim zamanı 4 forvetimiz vardı 2si Drogba ve Elmanderdi düşünün yani. 2 tane iyi forvet garanti oluyordu. Sabriyi sağ bek oynatmazdı kolay kolay Eboueyi aldırdı. Vizyonluydu sonuç olarak

Denizli gitmez arkadas cünkü yönetim kal diyecek. Kendi de zaten ben kendi basima veremem diyerek akilli bir sekilde topu kendisini getiren yönetime atti.

Genelleme yapmayalım

Yerli hoca isteyenlerin %80i, yerli sevdaci oldukları icin değil, kaos ortamında yabancı hoca getirmek ne kadar pahalı ve başarısız olma ihtimali yüksek olduğu için yerliyi tercih ediyorlar. Maddi anlamda şimdi yerli hoca getirip sezon bittikten sonra yabancı hoca ile devam etmek en mantıklısı olur. Şimdiden yabancıyi getirelim nasıl olsa sezon bitti diyebilirsiniz ama baskıyı kaldirabilirmi

20% ırkçı ve yerli fetişçisi

Sezon bitikten sonra gelecek hoca senin takımını 1 hafta banttan izleyip gelecek bunun farkındayiz değil mi?
Yabancı gelecekte tam zamanı artık. Gelsin sene sonuna kadar planını yapsın bunun için çok iyi bir sportif direktör de ihtiyaç var serbest kalacak oyuncuları değerlendirip anlaşarak.

Ve artık koşan takım yaratılma zamanı. Sneijder bile koşmayan yapıya sahip bir birey olan sneijder bile buna cabaliyorsa kaplumbağa gibi gezen oyuncu stiline ihtiyaç yok. On şart atletik oyuncu olması.

Sezon bitikten sonra gelecek hoca senin takımını 1 hafta banttan izleyip gelecek bunun farkındayiz değil mi?
Yabancı gelecekte tam zamanı artık. Gelsin sene sonuna kadar planını yapsın bunun için çok iyi bir sportif direktör de ihtiyaç var serbest kalacak oyuncuları değerlendirip anlaşarak.

Ve artık koşan takım yaratılma zamanı. Sneijder bile koşmayan yapıya sahip bir birey olan sneijder bile buna cabaliyorsa kaplumbağa gibi gezen oyuncu stiline ihtiyaç yok. On şart atletik oyuncu olması.

Takim çeteci dolu. Yöneticiler ve başkan işler kötüye gidince sorumluluk almamak için hocayı suçluyorlar. Medya yabancı hocayı daha az savunuyorlar. Eski topçularımızin bazilari takimdakiler gibi çeteci (bknz: Ünsal). Şimdi bu kadar potansiyel tehlike varken, daha çok seneler takımda görmek istediğimiz hocayı mevcut kaos ortamında getirmek mantıklı olur mu? Baskıyı kaldirabilirmi? Asıl sorulacak sorular bunlar.

Takim çeteci dolu. Yöneticiler ve başkan işler kötüye gidince sorumluluk almamak için hocayı suçluyorlar. Medya yabancı hocayı daha az savunuyorlar. Eski topçularımızin bazilari takimdakiler gibi çeteci (bknz: Ünsal). Şimdi bu kadar potansiyel tehlike varken, daha çok seneler takımda görmek istediğimiz hocayı mevcut kaos ortamında getirmek mantıklı olur mu? Baskıyı kaldirabilirmi? Asıl sorulacak sorular bunlar.
Çok net kaldırır ama benim derdim farklı onu diyeyim. Mayıs ayında seçim olmasından gına geldi bana artık. O sezonu çöpe atmak oluyor direkt.

Bu seneye bakalım mazbatayi almak 1 ay haziran 20 geldi mi hoca aranıp bulmak temmuz ortası ağustosta lig başlıyor. O nedenle seçimler mart ortası nişan başı gibi olmalı olmak zorunda.

Ha dursunun getireceği hoca ile olmaz o iş yabancı hoca getiremez zaten. Akıl edip bir sportif direktör getiremeyen bir adam

Bu takima plan yapmak icin 3 gun yeter. Sneijder Muslera ve Podolski haric herkesi gonder bitti.

Bu takima plan yapmak icin 3 gun yeter. Sneijder Muslera ve Podolski haric herkesi gonder bitti.
Sozlesmsi 1sene kalmis talibi bursa olan dany ile 10 gün anlasamayip 1.5milyon euro fesih bedeli odeyecek, Yekta ile para vererek sözleşme fesih eden. Sözleşmesi bittiği halde aydına bile hadi git diyemeyecek kadar aciz bir yönetim ? İmkânı yok vallahi bu adamlarla 1sene transfer dönemi olsa adam gönderip alamaz

Üst Alt