Türk Teknik Direktör İsteyen Fenerlidir! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Teknik Direktör İsteyen Fenerlidir!

2'de 1 laf sokma çabasındasın gözümden kaçmıyor sanma. Umursamadıkça azıtıyosun abartma artık 2miz içinde en iyisi bu olacak. Zamanla göreceksiniz kimin haklı olduğunu..

Sen kimsin de sana laf sokmaya çalışayım yahu :)

Cevap almak istemiyorsan konu açmayacaksın, seninle aynı fikirde olmayanlara saldırmak zorunda değilsin.

Azıtma arıyorsan da konunun başlığına bak.

Sen kimsin de sana laf sokmaya çalışayım yahu :)

Cevap almak istemiyorsan konu açmayacaksın, seninle aynı fikirde olmayanlara saldırmak zorunda değilsin.

Azıtma arıyorsan da konunun başlığına bak.

Cevap almaktan çekindiğimiz yok aslan merak etme. Laf sokmaya çalışmıyormuş ya ne yaptın ? Yok Lazio taraftarıda mı Fenerliymiş. Senin o Lazio dediğin takım 2 sene önce Samsunsporun hocasını getirmişti başa. Sanki bana dünya futbolunun tepe noktası Ersunda bulunmaz nimet. Burak Yılmaza ölüp biten Lazioyu anlatma bana burda. Futbol cahili olduğun kesin bari fazla belli etme.

Cevap almaktan çekindiğimiz yok aslan merak etme. Laf sokmaya çalışmıyormuş ya ne yaptın ? Yok Lazio taraftarıda mı Fenerliymiş. Senin o Lazio dediğin takım 2 sene önce Samsunsporun hocasını getirmişti başa. Sanki bana dünya futbolunun tepe noktası Ersunda bulunmaz nimet. Burak Yılmaza ölüp biten Lazioyu anlatma bana burda. Futbol cahili olduğun kesin bari fazla belli etme.

Bir kere ona laf sokma denmez, millete FB'li diyene son derece ılımlı bir cevap denir. Lafı sokmak istesem tam sokardım, o konuda bir endişen olmasın.

Seninle aynı mantıkla bakarsak Samsunspor'un hocası diye küçümsediğin adam İsviçre'nin başında. FIFA sıralamasında sadece Türkiye'yi değil İtalya'yı, Hollanda'yı sollamış İsviçre... Demek ki adamın var bir hikmeti.

Onu bunu geç benim anlatmak istediğim bunlardan farklı bir şeydi ama algılarının ötesine geçemedik tabii.

Gerçi ne anlatıyorsak, seçtiğin cümlelerden belli oluyor her şey, aksi fikirlere tahammülün olmamasını ve agresif üslubunu da buna bağlıyorum.

Bir kere ona laf sokma denmez, millete FB'li diyene son derece ılımlı bir cevap denir. Lafı sokmak istesem tam sokardım, o konuda bir endişen olmasın.

Seninle aynı mantıkla bakarsak Samsunspor'un hocası diye küçümsediğin adam İsviçre'nin başında. FIFA sıralamasında sadece Türkiye'yi değil İtalya'yı, Hollanda'yı sollamış İsviçre... Demek ki adamın var bir hikmeti.

Onu bunu geç benim anlatmak istediğim bunlardan farklı bir şeydi ama algılarının ötesine geçemedik tabii.

Gerçi ne anlatıyorsak, seçtiğin cümlelerden belli oluyor her şey, aksi fikirlere tahammülün olmamasını ve agresif üslubunu da buna bağlıyorum.

İşim gücüm yok senin düşüncelerini irdeleyecektim. Konuşuyorsunda boş konuşuyorsun kalabalık laflar hep. Anlatmak istediğim diyeceğine net anlatsaydın. Sizdeki ön yargı her şeyin önüne geçmiş. Agresif üslub dedin çıktın işte. Aksi fikirler diyorsun ya hani. 1 kere bile o aksi fikirler haklı çıkmadı.

şenol güneş dışında büyük takımda hocalık yapacak kapasitede türk hoca yok zaten.14 yabancı kıstası da varken bende türk hoca istemem yabancı hoca alırım.tercihen alman, ispanyol yada portekizli hocaları tercih ederim

zamanında şöyle başlıklar açmayıp buyuk fırsatlar kaçırmısız be. yeri zamanı gelince çok işe yarıyor olmalı

Üst Alt