Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler

Cevap: Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler

Sitelerinde Türklere hakaret edenlerden, ettirenlerden ne beklenir ki..

dünyadaki en iyi 10 stadla yeni yapılcak stadımızı karşılaştırdım stadımız ilk 10'a rahatlıkla girer ama beni rahatsız eden merdivenlerin fazlalığı bu arada konya,eskişehir,bursa,izmirde yeni stadlar yapılacak diye duydum eğer gerçekleşirse ligin kalitesi artar

''madem bizim stad yok, o zaman inşallah bize vermezler de hevesiniz kursağınızda kalır'' gibi artık tarifi olmayacak derecede cumhuriyet(!) sevgisi olan fenerbahçelileri gördükçe insanın içi titriyor tiksintiden. kadıköy'de maç olmayacak diye adamlar Türkiye'nin bu organizasyonu almasını istemiyorlar. daha önce milli maçta danimarka'ydı sanırım onu destekleyen fenerlileri gördük yazılı şekilde, 1 tanedir 2 tanedir geçiniz dedik ama bu sefer artık vatan hainliği göstere göstere sergileniyor. alın b.klu stadınızı oturun üstüne ulan olmayacak orda maç çünkü olimpiyat ve tt arena daha güzel stadlar bunu kabulleneceksiniz eşşek gibi kabulleneceksiniz.

ben bunu kac kez dedim forumda fenerliler vatan haini dir diye

Türkiye - yunanistan macinda yunanlari destekleyen insanlardan ne beklenir :rolleyes:

acaba stadın hangi bölümleri kombine olcak eğer açıklarda kombine olursa tezahurat olmaz

her şehir 2 stadyumla katılabiliyor biliyorum olimpiyat stadı ve telekom arena'nın yanında zaten katılma şansları yoktu boşuna anırıyorlar.

Bu stadın en sevdiğim tarafı,taraftarla sahanın bitişik olması.Rakip futbolcular acayip baskı altına alınıyor.Tam bi deplasman,tam bi cehennem yani.. :)

stad iyi duruyor ama samiyedeki o havayı tutturabiliriz umarım!

müthiş bir statımız olacak arkadaşlar:D:D:Dsabredin az kaldı her zaman söyledim yinede sonuna kadar söyleyecegim bu ülkede her zama her şeyin en iyisini en güzelini cimbom yapar :ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli:cimbomlu olmak bir ayrıcalıktır:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_animayeni statımızuın bitmesini dört gözlşe bekliyorum:bgking1::bgking1::bgking1:kıskananlar çatlaSIN..:allecto::allecto::allecto:

Fener Tarihi Boyunca Beraberlik Bile Alamıcak Bu Cehennemden İnşAllah..

valla üstü kapansın da şu havalarda rezalet bir zeminde oynamayalım böylece malum takımın yere göğe sığdırılamayan stadına müthiş fark atarız :) Azize stadı yıkar kapalı yapar bu sefer :D

Aziz YıldıVım zamanın'da şunu demişti;

Aziz,Galatasaray artık kadıköyde kazanamaz

Gazeteci neden ,diye sormuş

Aziz,"çünkü 50 bin kişiden küfür yicekler'de ondan"demiş.

Bunu kanaltürk'te telegol programına çıkan bi gazeteci anlatmıştı,ismini hatırlamıyorum.

Üst Alt