Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı?

Cevap: Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı?

10 yillik anlasma var degistiremezler.Turk telekom arenaya alistik artik

TT Arena Yazılışı daha hoş olanı bence.

Yabancı isim-reklam yasalar ile yasaklandı hatırlatırım bu ergen beklentiyi aşsak iyi olur (bknz : Efes Pilsen)

Vodafone dünya markasi, bize daha çok yakisir ancak yüklübir tazminat söz konusu olacaktir, onu da karsilamali, yani zor, efes olayini anlamadim ama levent , efes yerli malidir ve alkollü içeceklerin isim vermesi yasaklandi diye biliyorum. Gerçi çok net yazmissin bilmedigimiz bisey varsa bilgilendir.

Vodafone dünya markasi, bize daha çok yakisir ancak yüklübir tazminat söz konusu olacaktir, onu da karsilamali, yani zor, efes olayini anlamadim ama levent , efes yerli malidir ve alkollü içeceklerin isim vermesi yasaklandi diye biliyorum. Gerçi çok net yazmissin bilmedigimiz bisey varsa bilgilendir.

Tabi,

yeni kanun düzenlemesine göre, içki firmaları - isimleri herhangi bir kamuya açık olan/mal olmuş (stad-salon-takım vs...) alan/kurumlara isim veremiyor (sponsorluk ya da direkt takım ismi örneğin : Heineken Galatasaray Basketbol Takımı ) . Bu yüzden Efes Pilsen takımıda isim değiştirecek.

bu stadında ne cok adı var be kardeşim. vadafone nerden cıktı. türk telekom arena daha iyi.

yani su stada yapılmaya hatta projesi ortaya cıktıgından beri demediginiz isim kalmadı... aslantepe... seyrantepe... tt arena... turk telekom arena... ama kimse cıkıp da demedi ki burası "yeni Ali Sami Yen"dir...

ne arena meraklısı milletmisiz anlamadım gitti...

sponsor parasını verir ismini orada gecirir... anlasması klüpledir... tüm taraftarları bir araya topladı da tek tek hepinizle sponsorluk anlasması mı imzaladı da benim haberim yok yahu?...

hadi klüp pra aldı... siz kac "telekom" kurusu aldınız da telekomun ismini agzınızdan düsürmüyorsunuz???...

şaştım kaldım arkideş...

ayrıca vodafone sponsor olmak istiyorsa anında telekoma şut... olamaz mı... bal gibi olur... bakınız adidas-nike degisikligi... nike nasıl üstlendiyse vodafone da tazminatı üstlenir anlasma da imzalanır...

ama her sekilde tabelasında ne yazdıgı beni ilgilendirmiyor... orası benim icin hala "ali sami yen"dir...

yok illa arena mı gerek?...

ALİ SAMİ YEN ARENA...

alın size arena...

Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksi...çok uzun ya en iyisi Ali Sami Yen stadı

Üst Alt