Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı?

Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı?

Galatasaray’ın yeni stadı Türk Telekom Arena, 15 Ocak’ta açıldı. Ancak açılıştan bu yana stadyumla ilgili sıkıntılar bitmek bilmiyor. Önce hatırlanacağı gibi bir ‘ıslık krizi’ yaşandı.

Şimdi de stadın adıyla ilgili içten içe bir tartışma sürüyor. Aslında stadın ismiyle ilgili ilk kriz Galatasaray’ın önde gelen isimlerinden İnan Kıraç’ın açıklamalarıyla ortaya çıktı. Kıraç, “Adnan Polat o stadın ismini Ali Sami Yen yapsın” dedi. Yönetim de bunun üzerine “Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena” isminde karar kıldı. Bu gelişme üzerine Türk Telekom’un Galatasaray’ı dava ettiği yönünde haberler çıktı. Taraflar bu haberleri yalanladı. Ancak Galatasaray’a yakın çevreler, taraflar arasındaki sıkıntıların tam olarak çözülmediğini belirtiyor.

Öğrendiğimize göre, Galatasaray ile Türk Telekom arasındaki sorunlar Türk Telekom’un rakiplerinden birine ilham vermiş. Vodafone, Galatasaray yönetimiyle bağlantıya geçerek, “Türk Telekom’la anlaşmanız bozulursa biz görüşmeye hazırız. Size yeni bir teklif sunabiliriz” demişler.

Para Dergisi'nin haberine göre Türk Telekom, stadyumun isim sponsorluğu için Galatasaray’a her yıl 6.5 milyon dolar veriyor. Taraflar arasında da 10 yıllık anlaşma var. Bakalım yönetim yeni talipli Vodafone ile görüşecek mi?

Cevap: Türk Telekom Arena mı? Vodafone Arena mı?

Keşke öyle birşey olsa. Türk Telekom fena patlayacak, sırf sponsorluk değil, ev telefonu vs... her şeyde dümen yapıyorlar, her yere saldırıyorlar. Keşke kurtulsak. Vodafone hem düzgün çalışan bir firma, hemde daha çok yakışır kırmızı kırmızı.

Formada Vodoafone yazması daha güzel olur. Manuya sponsorluk yapmıslardı bir kac yıl önce.

Sponsor´un ne önemi var? Kim daha cok parayi veriyorsa o isim kullanilsin. Isterse Abdülrezzak Arena olsun. Dünyada sponsorun önemi yok. Bayern Arena derler, Schalke Arena derler, kimse Veltins filan demez.

Nike da sponsor olmak için Galatasaray a +7 milyon dolar para ödemişti Adidasla olan anlaşmasını bozsun diye . Vodafonunda niyeti varsa neden olmasın

Parayı veren düdüğü çalar :D

Sponsor´un ne önemi var? Kim daha cok parayi veriyorsa o isim kullanilsin. Isterse Abdülrezzak Arena olsun. Dünyada sponsorun önemi yok. Bayern Arena derler, Schalke Arena derler, kimse Veltins filan demez.

aynen abi. Hic dogru dürüz duymadim veltins arena diye, hep Arena auf Schalke... hadi tamam bayern de nedense hep allianz arena diyorlar, oda belki okadar lüks gözüküyor diye :D

Vodafone%20Arena%201.jpg

İmza kesinlikle katılıyorum

İnan Kıraç a herkes gibi sonsuz saygım var ancak bu stad isiminde sanki amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmekmiş gibi gelmeye başaldı.Haber yalanlanabilir belki ama görüntü bu.

Üstelik 1hafta kadar önce taraflar sorunalrı karşılıklı olarak tatlıya bağlanmıştı diye haberler açıklamalar çıkmıştı .

turk telekom arena iyi be, alistik artik, hem içinde turk de var

Yardım kuruluşlarına katkı için onların isimlerini kullanalım..Belki Futbolumuzda düzelir :)

Carlsberg Arena olsun birkac yil ucretsiz icki falan dagitsinlar mac øncesi taraftarlara. Køtu gunler gecince yeniden dusunuruz.

Carlsberg Arena olsun birkac yil ucretsiz icki falan dagitsinlar mac øncesi taraftarlara. Køtu gunler gecince yeniden dusunuruz.

Ben Tekel Arena olmasını yeğlerim; Yeni rakı ve güzel bir mezeyle maçlar daha eğlenceli olur.

Ben çok isterdim.

Stadı kimin yaptırdığını hatırlattırmayın. 1 Allah kuruşumuz yok.

Sabır çekmek için tesbih vermesinler de.

Vodafone akilli olsun, önce benim internet baglantimi düzeltsinler, zirt pirt düsüyorum arkadas. :D

vodafone türksel aysel veysel farketmez ama 10 yıllık anlaşma sacmalık

Üst Alt