Türk Telekom Arena Resmen Galatasaray'ın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Resmen Galatasaray'ın

Arena 49 Yilligina G.Saray'in (Resmi Site Acikladi)

AÇIKLAMA

Galatasaray Spor Kulübü ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü arasındaki görüşmeler sonucunda Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı’nın intifa hakkı sözleşmesi bugün imzalanmıştır.

Bu sözleşme sonucunda Galatasaray Spor Kulübü 49 yıllığına Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı’nın intifa hakkını elde etmiştir.

Türk Sporuna, Galatasaray Spor Kulübü’ne ve Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

AÇIKLAMA - 29.04.2011 18:12 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Cevap: Son Dakika | Türk Telekom Arena Resmen Galatasaray'ın

Stad'da açılış olalı kaç ay geçmiş daha yeni aldılar bi işide zamanında yapın ulan defolun gidin yönetim

Cevap: Türk Telekom Arena Resmen Galatasaray'ın

Buna da inanmıyorum ben. ''Rijkaard'la ne olursa olsun yola devam edeceğiz'' diyen adamın sitesine güvenmiyorum.

Camiamız için çok büyük olan bu durum

Nasıl aktarılmış resmi site de bakarmısınız?

Sanki hiç umursamıyormuşuz gibi

yuh bu kadar da olmaz.

Camiamıza hayırlı olsun nice galibiyetler hayırlı kazançlar olsun inşallah

bize de düşen stadımıza iyi bakmak.

sonunda bir guzel heberi duymayalim aylar olmustu :D tum camiaya taraftara hayirli olsun.

Cevap: Son Dakika | Türk Telekom Arena Resmen Galatasaray'ın

Arena GS ya Hayırlı ugurlu OLSUN..:tiphat:

Esas meseleler şimdi başlıyor, zira bakımımıydı , giriş çıkışlarda organizelerin iyi olması, içerdeki büfelerin gelen şikayetlere göre düzeltilmesi, vs, vs...

1.Stad bize geçtigi için, stada taraftalara gezi düzenlenmesi , hafta sonları veya normal gunler..

2.Stadın dışında büyük bir CAFE ( mecidiyeköydeki ÇADIR gibi )

3.Maça gidecek olanlara , ulaşım saglanması , belediye yan çizerse , bir tur şirketiyle anlaşıp, gidiş gelişlerin organizeyle düzenlemesiyle SEYİRCİ sayısı artar..

4.Daha çok fikirlerde olur, yeterki orada yapılacak örganizlerin , daha çok KİTLEYE hitap edip , orayı canlı tutabilmeli ..:tiphat:

Bunları ve dahada iyilerini yaparsak , Umarım GALATASARAYı güzel günler bekliyor ..

Not; Tabi öncelikle YENİ YÖNETİM ,YENİ BAŞKAN olmak kaydıyla...:D:lol:

SAYGILAR..

Bu habere hic ama hic sevinemedim.

Polat yine giderayak bizi kaziklamistir kesin, keske yeni yonetim bu olaya el atsaydi. Mutlaka kazik yemisizdir Polat efendi yuzunden, adim gibi eminim.

Üst Alt