Türk Telekom Arena Sohbet Konusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Koltuk kalitesi önemli gerçekten,daha kaliteli gösteriyor stadı. Vip bölümü benim hoşuma gitti :)

İleride diğer koltukların yerine daha kaliteli olanlarının takılması stad içi görünümünü daha iyi yapacaktır, ki bir de korkuluk olayında maksimum şekilde verim elde edebilirsek daha da mükemmelleşecek stadımız...

üst kat köşelerdeki düzensizlikler hala yapılmadı

ne zamandır çalışanda göremedim

sarper bey düzelcek dedi ama cello bello olmasa

Stad müthiş yahu,resimleri görünce insan büyüleniyor resmen.Manyak bir atmosfer olacak burada.

Dolarsa olur manyak bir atmosfer. Belli bir zaman sonra her maç ortalama 30.000'e oynarız, stadın yarısı boş kalır. Ben sırf stad için kombine aldım, millet transfere bakıyor. Yiyeyim öyle Galatasaray'lılığı.

Dolarsa olur manyak bir atmosfer. Belli bir zaman sonra her maç ortalama 30.000'e oynarız, stadın yarısı boş kalır. Ben sırf stad için kombine aldım, millet transfere bakıyor. Yiyeyim öyle Galatasaray'lılığı.

Okadar övülen fener ortalama kaça oynuyor ki?Normal her maç full çekmez zaten stad.

Adamlar 30.000 kombine satıyor her sene, ortalama 40.000'e oynuyorlar. Bizim bu stadla üstüne çıkmamız lazım, Arena'da ortalama 20.000 kişi görmek bana koyar açıkçası ki ASY'nin kapasitesi o kadardı zaten.

Çok kombine satılmaması bence güzel samiyende son 2-3 senede cok kombine sattık atmosferden eser kalmadı

20 bin kombine çok az arkadaşlar, 55 bin kişilik stadın hemen hemen her maç dolu olmasa bile dolu gözükmesi için en az 30 bin kombine satılması gerekirdi, hele hele bu kadro var iken bu futbol oynanıyorken, her maç 30 bin bilet satılacağına inanıyor musunuz ?

İlk 5-6 maç stadı görmek isteyenler falan filandı doldurur ama ligin sonlarına doğru 30 bini geçemeyiz, 10 bin bilet satmamız bile imkansızdır.

Ne kadar kombine satmisiz?

Samiyen icinmi soruyosun TT icinmi adaş

Valla usta bu sene kimse 40 bin ortalama falan beklemesin hayal ürünü olur o zaten bizim taraftar kesimimiz belli ögrenci ve halk kesimi bu basarısızlık ve bilet fiyatı(en az 50 diye tahmin ediyorum) ile bu sene o stad bir acılıs macında birde fener macında tıklım tıklım dolar

millete kiziyoruz , elestiriler cok diye ama harbiden, su merdivenleri mok gibi yapmislar.

cok karisik duruyor, cirkin duruyor stad bosken, dolu iken pek farkeden olmaz zaten.

20 bin kombine satilmis.

localarin tümü satilmis.

Eyvallah.Fena değil aslında takımın durumunu göz önüne alırsak ki bu rakam daha da artar diye düşünüyorum.Zaten her sene 25-30 bin kombine satsak malum takımla başa baş mücadele edebiliriz birkaç sene içinde ekonomik olarak.

Eyvallah.Fena değil aslında takımın durumunu göz önüne alırsak ki bu rakam daha da artar diye düşünüyorum.Zaten her sene 25-30 bin kombine satsak malum takımla başa baş mücadele edebiliriz birkaç sene içinde ekonomik olarak.

daha 10 bin kombine var satilacak.

polat ocakta bombayi patlatirsa, 5 gün icinde hallolur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt