Türk Telekom Arena Sohbet Konusu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bundan sonraki dönemde Fotoğrafların olduğu konuya yorum yazmamaya özen gösterelim lütfen. Orada sadece fotoğraflar olsun. Fotoğrafları görmek isteyenler bir sürü diyaloğu okumak zorunda kalıyor.

Cevap: Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

gole sevenirken göbekli dayilar, amcalar carparsa, korkuluk morkuluk kalmaz ortalikta )))))

Yok be o kadar da dayanıksız değildir korkuluklar. Ayrıca göbekli dayının en üstte olduğunu ve korkuluğun kırıldığını düşünürsek. Takribi olarak ortaya çıkacak olan etki ile dayı ve beraberindeki iki , üç sıra loca önüne düşme ihtimalide olabilir.

Başka bir platformdaki tartışmada susturulmam üzerine burayı takip ettiğine inandığım, "verdiğim vergilerdeki hakkımı helal etmiyorum" culara ithaf olunur..

Açıp bakma yada araştırma zahmeti gösterseydiniz biraz bilgi sahibi olurdunuz..

Mecidiyeköy arazisinin karşılığında ihale değerinin nekadar olduğu devletin nekadar bu işten kar ne kadar zararar ettiğine dair eminim hiç fikriniz yok..

Soru 1: Devletin arazisi kimi kime satıyorsun?

Türkiyedeki tüm stadyumlar imar ve iskan olarak pek tabi farkındasınızdırki gençlik ve spor genel müdürlüğü aracılığı ile devlete bağlıdır.

Fakat prosedür gereği üst kullanım hakkı klüplere (temsili) 50 sene civarına kiralanır yada kiralanmış gibi gösterilerek zimmetlenir. Yani hibe edilir.

Henüz Galatasaray SK nın stadyumu olan Ali Sami Yen Stadyumunun üskullanım hakkı dolmamakla beraber temsili süre henüz yeni sözleşmeyle yenilenmiş olup sittin (arapçada kırk) sene bitmeyecektir. Galatasaray Klübü çıkmaması halinde o arazinin devletin elinde kullanılabilir hale gelmesininde haliyle imkanı yoktur.

Tarafımdan yazılmış olup ilgili kişinin ziyaretçi olarak izlediğine eminim. Saygılar..

Diğer başlıkta konuşulan son konu kombinelerin durumuydu. 20bin rakamı Galatasaray taraftarı için ideal rakamdır. Ben şahsen ileriki yıllarda daha fazla artış olacağını sanmıyorum.

Abi güzel bi uygulama olmuşta..Bazı şeyleri açıklamak, göstermek için resimlere ihtiyaç oluyor:)

Buarada Galatasaray - Fenerbahce maci 3D olarak yayinlanacak diye bisey okuduydum gecen gün Aslantepe.biz'de.

Diğer başlıkta konuşulan son konu kombinelerin durumuydu. 20bin rakamı Galatasaray taraftarı için ideal rakamdır. Ben şahsen ileriki yıllarda daha fazla artış olacağını sanmıyorum.

İyi transferler gelirse, yani Keita vâri oyuncular gelirse, takımda dirilir kendini toparlar ise, localar-vip dahil 35.000 kombine görme şansımız var ilerleyen yıllarda bence.

Abi güzel bi uygulama olmuşta..Bazı şeyleri açıklamak, göstermek için resimlere ihtiyaç oluyor:)

O kadar olur. Çok katı olmayız. Ama kimse o konuya girip de "abi skorboard takıldı mı ya?, iç dizayn ne zaman bitecek?" falan demesin:)

İyi transferler gelirse, yani Keita vâri oyuncular gelirse, takımda dirilir kendini toparlar ise, localar-vip dahil 35.000 kombine görme şansımız var ilerleyen yıllarda bence.

Ben pek ihtimal vermiyorum buna. Maksimum 25bini zorlarız gibi. İlk yıl olması ve 1 buçuk yıllık avantajlı fiyatlar olmasına rağmen 20bini zor buluyoruz. 35 bin falan bunlar uçuk rakamlar bana göre.

Koltukların hepsinde, takım amblemi olması gerçekten hoş bir detay, beklemiyordum böyle birşey.

79655441.jpg

Evet vip bölümü gerçekten çok kaliteli olmuş. Sanırım vip koltuklar, diğerlerine oranlar biraz daha koyu kırmızı renk olarak. Üst bölümlerde ki koltuklar soluk çünkü biraz daha. Tabi eğer jelatin fln varsa üstünde bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt