Türk Telekom Arena Stadyumu Resmi Web Sitesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Stadyumu Resmi Web Sitesi

Türk Telekom Arena

Galatasaray'ın, sezonun ikinci yarısında maçlarını oynamayı planladığı Türk Telekom Arena'nın resmi internet sitesi yayına başladı.

Türk Telekom Arena ile ilgili merak edilen tüm konular hakkında detaylı bilgi alınabilecek Türk Telekom Arena adresli resmi internet sitesi yayına açıldı.

Web sitesi içerisinde yer alan 3D stadyum turu ve oturma planıyla Türk Telekom Arena'da, seçilen bloktan sahanın görünümü incelenebiliyor, tribünler arasında gezilebiliyor, uçma ve yürüme fonksiyonları kullanılarak tüm stadyum içerisinde gerçeğe çok yakın bir stat turu deneyimi yaşanabiliyor.

Cevap: Türk Telekom Arena Stadyumu Resmi Web Sitesi

neden gülüyorsunuz diye sorarken yanlış anlamayın arkadaşlar.acaba diyorum bir yerde yanlŞ bir şeymi yazdım dedim kendi kendime ..onun için sordum neden gülüyorsunuz diye :D

Bizim stad daha bitmedi bilmem farkındamısınız? Tabii ki böyle olmak zorunda. Bittikten sonra yapılır o fotograflar ile bu sanal 3D.

Evet olabilir aslında edit yaparak onu yazıcaktım ama tam emin olamadım bu arada kadir hasın gece ısıklandırması cok hoş gözüküyor

Bu arada üst sağ çaprazdan biryer seçince kullanım size geçiyor ve aşağı atlayabiliyorsunuz :)

gercegine pek benzetememisler, bizim stadda daha cok merdiven bosluklari var, hemde haddinden fazla, 6-7 koltuk sonra merdiven, yine 6-7 koltuk yine merdiven, keske böyle kesik kesik olmasaydi tribünler hic bir stadyumda bu kadar cok merdiven yok.

Keşke tüm stadyum tamamen merdiven olsaydı da merdivenlerde otursaydık ne gereği var koltuğun.

Üst Alt