Türk Telekom Arena Stadyumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Stadyumu

sl701974wp5.jpg

erentaluhok2wm5kd0.jpg

asp36.jpg

asp35.jpg

2005696513911430400_rs.jpg

yeniProje.jpg

projeasamasi.jpg

ddddd.jpg

sahadan.jpg

sdfsdf.jpg

2005696513911430400_rs.jpg

n726978516_306769_8662.jpg

2000475825085091103_rs.jpg

biten4is8.jpg

Cevap: Türk Telekom Arena stadium

Güzel resimler paylaşım için teşekkürler.

Bazı resimlerde stadın yanında Galatasaray logosu var bazılarında yok.Bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı o logo olcakmı olmıyıcakmı.

yaw bastan 2. foto hariç stadın dısı aslında o kadar guzel durmuyor:D bende buldum bunuyorum herhalde sanki olimpiyat stadı havası veriyor

Kaldırın arkadaşlar şu resimleri.Bazıları kalp krizi geçirecek kıskançlıktan.:D

2. resim şuan yapılan stadımızın resmi değil.O düşünülen projelerden bir tanesinin temsili resmi olmalı.Yanlış hatırlamıyorsam...Diğerlerinden farklı zaten...

Eğer öyle yapmışsa ilginç.Çünkü diğer resimlerle arasında aynı projeye ait olmayacak kadar belirgin bir fark var...GS Store'daki maket diğer resimlerin maketi.2. resimdekine hiç benzemiyor.

Allah Allah:eek: Neyse dısı fazla guzel olmasada olur:D Ayrıca biz bu stada buyutme payı olarak yaptıkmı yani şimdilik 52 bin kişi ama ilerde kapasite 65 falan olabiliyormu?

2.resim "Eren Talu-HOK" projesiydi sanırım, kabul edilmedi. HOK firması dünyanın en prestijli statlarını hazırlayan bir şirket. Dış görünüş olarak daha güzel bir proje ama kabul edilmedi

Buraya gelecek takımın yerinde olduğunuzu düşünün.50.000 çılgın taraftar ve üstü kapalı böyle bir stadyum.Kapa üstü,ses sadece stadın içine biriksin.Aman Allah'ım,ben olsam bırakır giderim,oynamam vallaha.:D

Tek dileğim bir an önce bitmesi değil,elinde sonunda bitmesi.;)

Buraya gelecek takımın yerinde olduğunuzu düşünün.50.000 çılgın taraftar ve üstü kapalı böyle bir stadyum.Kapa üstü,ses sadece stadın içine biriksin.Aman Allah'ım,ben olsam bırakır giderim,oynamam vallaha.:D

Tek dileğim bir an önce bitmesi değil,elinde sonunda bitmesi.;)

Ben bir kere rüyamda gördüm,uyanınca 15 dk kendime gelemedim heyecandan.

Bu statta oynayacağımız maçlarda kafadan 1-0 galip başlayacağımız kesin. Müzede eksik şampiyonlar ligi kaldı onuda almak lazım.:)

Üst Alt