Türk Telekom Arena Vefa Borcumuz.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Vefa Borcumuz..

Rahmetli Özhan Canaydın'ın Yeni stadla ilgili projeleri anlattığında hep aynı masallar demiştik takımımız yıldız oyuncu alamıyorken sahsen stadın hayal olduğunu düşünmüştüm.. Adnan polat her kötü gidişte her ne kadar ışıktan bahsetsede.. tünelin sonundaki ışığı henüz göremesekte ışığı yakanın özhan canaydın olduğunu unutmayalım.. elime bir kaç foto geçti o yüzden bu konuyu açtım..

280862122440lo1qy6.jpg

28145stad4122530lo1dc3.jpg

63316375cx9.jpg

umarım yeni stadımızla daha güzel günlere kavuşuruz.. 2000 ruhunu geri kazanalım demiyecem artık.. istikrarlı gelişen bir yapıda olmak dileğiyle..

Cevap: Türk Telekom Arena Vefa Borcumuz..

Keşke görebilseydin eserini yüce insan.Başkanlığı belki çok başarılı değildi.Ama hem çok iyi bir insandı,hem de Galatasaray ruhunu temsil ederdi,yönetici olarak ise çok iyi bir yöneticiydi(şimdiki rant peşine düşmüşlere göre).

Allah mekanını cennet etsin . Şimdi ki başkanlara akıp kemikleri sızlıyordur Özhan Canaydın'ın .

Ben de öyle sanıyordum ama daha kötüsü olabiliyormuş.===>A.Polat

Hatta Canaydın baya başarılıymış şimdi düşündüm de.

Galatasaray'ı sportif olarak 20 yıl geriye götürdü,ekonomik olarak batırdı hacı ama işin ucunda ölüm var,dalga geçilecek konu değil,allah rahmet eylesin,analım bi kez daha.

şahsi fikrim.. takımımıza olağanüstü bir fayda sağlamamışta olsa en azından o an ki koşullara göre hareket etti hele son 2 büyük bir transfer yapıpta kulubü borca soktuğunu hatırlamıyorum.geçirdiğimiz son 2 sezonda boşu boşuna baya saçtığımız için bence bu başarıdır..

Tüylerim diken diken oldu stadı anlatırken görünce kendi görşlerini beğenmiyen bir insanla saatlerce Galatasaray konuşan Galatasarayla yatıp kalkan lakin Galatasaray'a faydadan çok zararı dokunmuş Çok büyük Galatasaraylı insan evet kulübe zararları dokunmuştur ama Adnan polat gibi rezil olmamıştır.

Allah Mekanını Cennet Eylesin Özhan Başkanımızın Hem Stadı Görmesini İsterdim Hemde Bu Halimizi Görüp Bizim Gibi Kahrolup Üzülceğini Düşünürsek İstemezdim Büyük Adamdı Rahmetle Anıyoruz Başkanımızı

Komik yorumlar var geride kalan yazılarda. Yüce insan, kötünün iyisi falan. Stad onun işi vs. Ulan stadın bu kadar geç başlaması zaten onun suçu. Arkasından konuşmak istemem, girmeyin hiç bu konulara. Işın Çelebi gibi bir adam olmasa daha çok beklerdik biz bu stadı. Ayrıca bu stadda Şişli Belediye Başkanı'nın emeği de çok büyüktür, Başbakan'ın da. Vefa istiyorsanız herkese eşit dağıtın.

Galatasaray tarihinin başarısız ama bir o kadarda beyefendi başkanı.

bu kadar.

gerekli anma törenleri vs hersey düsünülür zaten stad acılırken , takılmayın bu kadar.

Komik yorumlar var geride kalan yazılarda. Yüce insan, kötünün iyisi falan. Stad onun işi vs. Ulan stadın bu kadar geç başlaması zaten onun suçu. Arkasından konuşmak istemem, girmeyin hiç bu konulara. Işın Çelebi gibi bir adam olmasa daha çok beklerdik biz bu stadı. Ayrıca bu stadda Şişli Belediye Başkanı'nın emeği de çok büyüktür, Başbakan'ın da. Vefa istiyorsanız herkese eşit dağıtın.

Kesinlikle

haklısın..

Türk Telekom Arena'ya Nasıl Gidilir?

Avrupa'nın sayılı stadyumlarından biri olarak kabul edilen Türk Telekom Arena İstanbul'da ulaşımı en kolay tesislerden biri olarak dikkat çekiyor. Şişhane-Darüşşafaka metrosuna bağlandıktan sonra istanbul'un hemen hemen tüm merkezi noktalarından toplu tasıma aracılığı ile ulasılır duruma gelen stadın yan yol çalışmaları ise büyük bir hızla devam ediyor.

İşte Türk Telekom Arena ulaşım haritası

kaynak: tt arena facebook

Ercan Saarçi şerefsizinin bi programda başkanım üstüde kapanacakmı stadın aaaaaa nekadaar güzel diye tüm terbiyesini ve kişiliğini ortaya koyduğu manalı bir yorumu bile sabırla tüm nezaketiyle cevapladığı günü unutamam.Döneminde çok üzüldük ama stadla telafi oldu diyebiliriz ogünler.Mekanı cennet olsun.

Üst Alt