Türk Telekom Arena'da Fenerbahçe'ye Su Yok!


dursun-ozbek-su-bardak.jpg

Son iki sezondur Kadıköy’de kötü muamele gördüklerine inanan sarı-kırmızılılar, bugün Fenerbahçeli yöneticilere de aynı şekilde davranacak. Sarı-lacivertlilere karşılama, ikram ve ilgi olmayacak, maç boyunca bir araya gelinmemeye çalışılacak.


Galatasaray Yönetimi, Kadıköy’de kendilerine yapılanları unutmadı, bugün Türk Telekom Arena’da da aynı tavırları uygulama kararı aldı. Son iki sezondur Şükrü Saracoğlu’ndaki davranışları içlerine sindiremeyen sarı-kırmızılılar, Fenerbahçe Yönetimi’ni karşılamayacak.

Önceki sezon Kadıköy’de iyi ağırlanmayan, hatta su bile ikram edilmeyen sarı-kırmızılar, buna karşın ezeli rakip yöneticilerini geçen sezon TT Arena’da kapıda karşılamış, yakından ilgilenmişlerdi. Buna rağmen Ülker Stadı’nda bu yıl da benzer bir tavır görüldü. Ligin ilk yarısında Kadıköy’deki mücadelede yine karşılama krizi yaşanmış ve sarı-kırmızılı yönetimi Fenerbahçeli idareciler yerine bir personel karşılamıştı. Bunun sonrasında da sarı-lacivertli cephede Galatasaraylı idarecilerle ilgilenen kimse olmamıştı.

İşte bu durum Galatasaray cephesinin içine dert oldu. Bundan dolayı sarı-kırmızılı yönetim, Fenerbahçe’nin kendilerine karşı sergilediği tavrın bir benzerini uygulama kararı aldı. Böylece Galatasaraylılar ne karşılama sırasında ne de maç boyunca ezeli rakipleriyle bir araya gelmemeye özen gösterecek.

Diğer taraftan 45 günlük hak mahrumiyeti cezası 14 Nisan’da biten Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bugün Türk Telekom Arena’daki yerini alacak.

Özbek’ten 3. çıkarma

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Fenerbahçe derbisi öncesi yine Florya’nın yolunu tuttu. Son bir haftada üçüncü kez tesislerin yolunu tutan Özbek teknik kadro ve oyunculara başarılar diledi.

Milliyet


PORTAL HABERİ
 
Yav ne saçma sapan bir adamsın sen Dursun lan

Ne kadar küçük aciz işlerin adamısın sen

Sana su veren itfaye nin hortumunu varya
 
Kola ve suyu Gross marketten almış gibi bu zekasız herif, şu resim bile ne kadar boş ve vasıfsız bir adam olduğunu gösteriyor.

Ulan Aziz'e kızıyoruz fln ama adam en azından ağırlığı var.

Dursun'u gören GS Store'de depo sevkiyat elemanı zannediyor.

Hain herif.
 
Her zaman böyle olması lazım. Yıllardır aziz bizimkilere köpek çeker karşılık veren yok. Ya hiç muhatap olmayacaksın yada anladığı dilden konuşacaksın.
 
Üst Alt