Türk Telekom Arena'da Kale Arkalarına Ağ Örüldü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'da Kale Arkalarına Ağ Örüldü

Adnan Polattan bir kazık daha arkadaşlar. Saçmalık sanki sadece bizim stadda madde atılıyor adam kafese koydu bizi.

2-12.jpg

3-13.jpg

Cevap: Türk Telekom Arena'da Kale Arkalarına Ağ Örüldü

sankki üst kattan biri o telin üstünden geciremiyecek maddeyi :D

arkadaşım iyi misin sen ne maddesi ? çekilen şutlarda bir terslik çıkmasın diye gerilmiştir. yani top geçmesin diye :D birçok stadtada var zaten

Ne abartıyorsunuz lan Adnan Polat nefes alsa kulübe zarar veriyor diyorsunuz. Gayet mantıklı.

Not: Adnan Polat'ı sevmiyorum. :D

@Onur Almanya'da çoğu stadda var.

Anlamıyorum neden girdigim 2-3 Galatasaray forumunda kıyamet kopuyor bu konuyla ilgili , siz dalga geçiyorsunuz.

Örülmesinin tek sebebi son maçta geri atılmayan toptur kesin. Nefret ediyorum kale arkası ağlarından.

Bu cezaya çarptırılma sebebiymiz, sahaya atılan madde sebebiyle stadın kapılmasıdır. Kulüp bu konuda haklıdır. 15 günde 1 maç var, kulübün doğrudan ve dolaylı çok ciddi gelirleri olabilecekken, birkaç kendini bilmez gerizekalı yüzünden avucunu yalıyor.

Futbol endüstrisinin geldiği noktada böyle bir sorumsuzluk kabul edilemez. Önlemi de işte böyle alınır. :(

Bir kombine sahibi olarak ayrıca üzgünüm ama, yapacak birşey yok. Biri o şişeyi atmayacaktı yada atmaya kalksa bile ona engel olunacaktı.

Tam bir curva görünümüne kavuşmuş kale arkaları ama içinde taraftar olmayınca neye yarar?

Diğer yandan, sadece kale arkasına çekmek ve Batı/Doğu Tribünlerini es geçmek, insanlığa ayrıca aykırı.

Bu da demektir ki, kulüp bu uygulamayı "top seyircilere girmesin diye" yaptığını belirtecek.

Tabii yerseniz. :mad:

Bu cezaya çarptırılma sebebiymiz, sahaya atılan madde sebebiyle stadın kapılmasıdır. Kulüp bu konuda haklıdır. 15 günde 1 maç var, kulübün doğrudan ve dolaylı çok ciddi gelirleri olabilecekken, birkaç kendini bilmez gerizekalı yüzünden avucunu yalıyor.

Futbol endüstrisinin geldiği noktada böyle bir sorumsuzluk kabul edilemez. Önlemi de işte böyle alınır. :(

Bir kombine sahibi olarak ayrıca üzgünüm ama, yapacak birşey yok. Biri o şişeyi atmayacaktı yada atmaya kalksa bile ona engel olunacaktı.

Sonunda konuyu ciddiye alan bir kişi görmek gerçekten güzel .

Her Stadda olabilcek şeyler ama her stadda ağ yok , biz mi çok kuralcıyız yoksa başka birşeymi var anlamadım.

Üst Alt