Türk Telekom Arena'da Polisler Ayakta Alkışlandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'da Polisler Ayakta Alkışlandı

CzaAnAoW8AMDSSq.jpg

Ülkemizi yasa boğan hain saldırı sonrasında polise moral desteği, futbol sahalarında devam ediyor. Galatasaray taraftarı maç öncesinde yoğun bir şekilde, sahada görevli çevik kuvvet polisi için tezahüratta bulundu.

Galatasaray’ın Gaziantepspor ile oynadığı karşılaşma öncesinde çevik kuvvet polisleri, TT Arena’da taraftarlarca ayakta alkışlandı.

Beşiktaş’ta yaşanan bombalı saldırı sonrası 30 çevik kuvvet polisinin şehit düşmesiyle yurdun dört bir yanında polise moral ve sevgili gösterileri devam ediyor.

Galatasaraylı taraftarlar, tribünleri önüne gelerek görev yerlerine geçen polisler için, “Buraya, buraya, çevik kuvvet buraya” tezahüratında bulundu. Taraftarlar ayrıca “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” şeklinde de tepkilerini gösterdi.

Türk Telekom Arena'da Polisler Ayakta Alkışlandı

Saldırıyı yapan it, sınır ötesi PKK-PYD kamplarında eğitim almış.PYD yi bir bir halt sanan sersemler vardı bir de.PYD bizim komşumuz olsun diyen gerizekalılara duyurulur:Al sana insancıl PYD
Hala PYD yi savunan var.Bir de üzülmüş gibi yapıp aslında sevinenler var.

Akrabalarımdan biri maalesef şehit oldu. Terör belasından kendim kurtuldum ama akrabamı kurban verdim. Milletimizin başı sağ olsun.

Üst Alt