Türk Telekom Arena'da Sigara Yasağı Var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'da Sigara Yasağı Var mı?

Türk Telekom Arena'da Sigara Yasağı Var mı?

son Konyaspor maçına 3 kişi gitmeyi düşünüyoruz. üçümüz de birbirimizden beter sigarakoliğiz ve içmeden duramıyoruz.

Türk Telekom Arena'da sigara yasağı var mı, yoksa lafta mı, içilebiliniyor mu?

bu bilgi benim için çok önemli. bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. o stada ilk kez ve bu bilgi ışığında gideceğim çünkü; madara olmayalım!

ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim..

:happynew:

Cevap: Türk Telekom Arena'da Sigara Yasağı Var mı?

Yok öyle bişey yahu

La bunun için konu mu açılır ya ahaha ne adamsınız :D

var + icmeyin kimse sizin pis sigara dumaninizi cekmek zorunda degil.

5030A_med.jpeg

açık havada nasıl çekmek zorunda kalıyorsun renkdaş, bir izah eder misin?

:)

Tipik bir içicilik seziyorum. :) Tabii ki yanında yakınında içenlerin dumanıyla, kokusuyla muhatap oluyorsun. Olmamak mümkün değil.

FB maçından dönüşte kıyafetlerim baştan aşağı sigara kokuyordu. İçerken kolaydı ama 3 aydır içmiyorum, çok zor. :eek:

Stad da gittim ( ilk resmi maç tabi kıyamıyorum basmaya neredeyse ), içeriye bi girdim abi herkes acayip free heryerde çöpler falan filan, millet yediklerini atıyor püfür püfür sigaralar içiliyor. Neyse abicim bir tanede sigara ben yakayım dedim ve avucumda gizleyerek içiyorum yani millet gibi dudağına yapıştırarakta değil ama sigara konusunda da belkide ilk uyarı yiyen ben olmuşumdur :( ceza yemedim ama uyarı aldım. tabi çocuk gibi bunlar içiyor beni mi görüyorsunuz demedim, eyvallah hocam dedim attım ;)

Herkes içiyor yasakta olsa, sağa sola dikkat ederek içersiniz sizde rahat rahat. :)

açık havada nasıl çekmek zorunda kalıyorsun renkdaş, bir izah eder misin?

:)

Hava acik olunca dumanlar dimdik bir sekilde atmosfere 1000m/s hizla ucuyor mu kardes?

Yoksa etrafa dagilip milletin agzina burnuna kiyafetine bulastiktan sonra yavasca ucusuyor mu

SCIENTIST KARDES?

Bir görevli elinde tabela ile dolaşıyor.Sigara içilmez diye.Fakat her hafta 2 ön sıramda oturan eleman puro içiyor.Rahat olun bu konuda :)

Icen herkes ceza odemek zorunda kalir umarim bir gun . Bu hukumetin yaptigi ender olumlu haraketlerden biridir . Kisisel olarak icilmesine karsiyim ama bu insani baglar fakat baskalarini rahatsiz etmesi edebilecek sekilde icilmesi gercekten igrenc . Eroin al kokain al umrumda olmaz bence bunlar kisiyi baglar ama o pis sigara dumanina kimse magruz kalmak durumda degildir .

BJK tribünlerinde dolu sigara içiyorlar, boş da değil. üstelik de güpegündüz! :D

neyse, maç seyircisiz oldu, bizim plan da suya düştü. 40 yılda bir niyaz, o da kabul olmaz misali.. :)

Bizim stadyumda sigara içmek yasak değil, pfdk tarafından seyirci girmesi yasak...

Üst Alt