Türk Telekom Arena'ya GS Store! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'ya GS Store!

stadın yanına bu şekilde store mi yapılacak bi sitede rasladım da ? dizaynı çok hoşuma gitti

71prhw.jpg

Cevap: Türk Telekom Arenaya Gs Store!

Fenerium, Kartal Yuvası fln neresine açılacak stadın?

Yakında, ''stad devletin zaten Galatasaray kim?'' her takımın mağazası olması gerekiyor denilecek ve bizim yönetim yine izin verecektir nasıl olsa, şimdiden var mı ki bir plan?

Cevap: Türk Telekom Arenaya Gs Store!

Fenerium, Kartal Yuvası fln neresine açılacak stadın?

Yakında, ''stad devletin zaten Galatasaray kim?'' her takımın mağazası olması gerekiyor denilecek ve bizim yönetim yine izin verecektir nasıl olsa, şimdiden var mı ki bir plan?

haklisin tepkimizi göstermemiz lazim ama kimse destek cikmiyor :( sanki hayir kurumuyuz anasini satayim tutusan bize kosuyor.

Cevap: Türk Telekom Arena'ya GS Store!

Ne gerek var olm Nike Store'a falan.Milletin ödediği vergilerle yapılan stada Nike Store mu yapılırmış.Ayıp ayıp.

Ayrıca Nike store yapacaklarına o stadın dışını adam gibi bi kaplama yapsınlar.Bu kadar rezil bi dış görünüşü olarak bi stad daha yoktur.Kimse inanmaz bu stadın daha 5 ay önce yapıldığına.

Ne gerek var olm Nike Store'a falan.Milletin ödediği vergilerle yapılan stada Nike Store mu yapılırmış.Ayıp ayıp.

Ayrıca Nike store yapacaklarına o stadın dışını adam gibi bi kaplama yapsınlar.Bu kadar rezil bi dış görünüşü olarak bi stad daha yoktur.Kimse inanmaz bu stadın daha 5 ay önce yapıldığına.

Diyelim ki yeni bir eve tasindin, aldigin eve güzelce yerlestin. Hemen yerlestigin evin mobilyalarini dösesende, güzelce boyasanda biliriz ki yeni eve tasindiktan sonra daha mutlaka yapilmasi gereken isler vardir. Yeni tasindik aga, olacak zaman icerisinde. :)

mimarisine bakılırsa dtaddan etkilenilmiş.küçük bir arena daha yapıyorlar yanına.güzel proje.

Diyelim ki yeni bir eve tasindin, aldigin eve güzelce yerlestin. Hemen yerlestigin evin mobilyalarini dösesende, güzelce boyasanda biliriz ki yeni eve tasindiktan sonra daha mutlaka yapilmasi gereken isler vardir. Yeni tasindik aga, olacak zaman icerisinde. :)

Ne yenisi reis 7-8 Ay oluyor nerdeyse.Bende yeni eve taşındım ama 2 ay'da boyasi badanasi mobilyası bitti.Trafik sorunu ve dış kaplama halolsun artık.Gerçekten dışardan hala inşaataymış gibi gözüküyor.

bence mağazanın fotodaki gibi stadın dibine yapılması pek mantıklı değil. şöyle arada biraz mesefa olsaymışda tam kalabalığın içinde olmasaymış. ferah rahat bir yerde olması daha iyi olurmuş sanki.

herşey zamanla sabır maç günleri o store para basar liverpool maçına gittim olsaydı mesela rahat 1 forma 1 tişört alırdım içerde küçük bir store vardı o bile bitti aldı millet

Üst Alt