Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı


222.jpg
3-15.jpg
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıne kadar vasifsiz biyikli varsa tesekkur edilmis, helal
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıAdam gitmeden son günde tabela astırmış, adını da baş köşeye koymuş :D
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı" Yalakalikta sınır yoktur " diye bitirse tam olurmus. Su iktidar bir degissede Polatin elinden alsalar ruzgar enerjisi ihalelerini , ne guzel olur.
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıTamam teşekkür edilebilir,normal. Acaba stad inşaasında ölen işçilerin isimleri yazıldı mı buraya,onu merak ediyorum...
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıTamam teşekkür edilebilir,normal. Acaba stad inşaasında ölen işçilerin isimleri yazıldı mı buraya,onu merak ediyorum...Aradığınız insaniyete ulaşılamıyor, erişime kapalı yada kapsama alanı dışında olabilir. Lütfen yeni yönetim gelince bir daha deneyiniz.
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıBaşkanlığının bitimine saatlar kala yarın şunun önüne ''Eski'' eklense güzel olur :)
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıkaç tane insan öldü varmı acaba 1 tanesinin ismi ? ailesi ne durumda araştırıldımı ?
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı''Polat senin görevin Galataraya başkan olmak ve klübü dibe vurdurmaktır. eğer yakalanır yada başkanlıktan indirilirsen seni tanımıyoruz'' Azize Yıldırım...
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıBizi unutmuşun gene başkan. Manevi de olsa bu taraftarın desteği az değildir. Forum sitelerinde sabah akşam bir gelişme, bir fotoğraf bekleyerek geçirdik o günleri.
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıBende bir Galatasaray'li olarak gonulden tesekkur ediyor, bu saygiyi gosteren kulubumuzu de tebrik ediyorum
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıUmarım Aysal ve yönetimi o saçma sapan şeyi kaldırır oradan.
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıBir bıyığım olsaydı,hiç bir katkım olmadığı halde bana bile teşekkür edilebilirdi belki.
 
Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldıEmeğe geçenlere teşekkür edilmesi güzel.Ayrıca inşaat sırasında ölenlerinde isimleri olmalıydı.
 
Üst Alt