Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı

222.jpg

3-15.jpg

Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı

ne kadar vasifsiz biyikli varsa tesekkur edilmis, helal

Adam gitmeden son günde tabela astırmış, adını da baş köşeye koymuş :D

" Yalakalikta sınır yoktur " diye bitirse tam olurmus. Su iktidar bir degissede Polatin elinden alsalar ruzgar enerjisi ihalelerini , ne guzel olur.

Tamam teşekkür edilebilir,normal. Acaba stad inşaasında ölen işçilerin isimleri yazıldı mı buraya,onu merak ediyorum...

Tamam teşekkür edilebilir,normal. Acaba stad inşaasında ölen işçilerin isimleri yazıldı mı buraya,onu merak ediyorum...

Aradığınız insaniyete ulaşılamıyor, erişime kapalı yada kapsama alanı dışında olabilir. Lütfen yeni yönetim gelince bir daha deneyiniz.

Başkanlığının bitimine saatlar kala yarın şunun önüne ''Eski'' eklense güzel olur :)

kaç tane insan öldü varmı acaba 1 tanesinin ismi ? ailesi ne durumda araştırıldımı ?

''Polat senin görevin Galataraya başkan olmak ve klübü dibe vurdurmaktır. eğer yakalanır yada başkanlıktan indirilirsen seni tanımıyoruz'' Azize Yıldırım...

Bizi unutmuşun gene başkan. Manevi de olsa bu taraftarın desteği az değildir. Forum sitelerinde sabah akşam bir gelişme, bir fotoğraf bekleyerek geçirdik o günleri.

Bende bir Galatasaray'li olarak gonulden tesekkur ediyor, bu saygiyi gosteren kulubumuzu de tebrik ediyorum

Umarım Aysal ve yönetimi o saçma sapan şeyi kaldırır oradan.

Bir bıyığım olsaydı,hiç bir katkım olmadığı halde bana bile teşekkür edilebilirdi belki.

Emeğe geçenlere teşekkür edilmesi güzel.Ayrıca inşaat sırasında ölenlerinde isimleri olmalıydı.

Üst Alt