Türk Telekom Stadyumu'nda Rekor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ebd7734c4a4042a0b54e87bae3392392.jpeg

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sezonun en çok taraftar toplayan karşılaşması olurken Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nun da en çok ilgi gören 10 karşılaşması arasına girdi. Galatasaray-Fenerbahçe derbisini deplasman tribünü dahil 50.291 seyirci izledi.

15 Ocak 2011 tarihinde Ajax maçıyla hizmete giren ve ilk kez 23 Ocak 2011'de Sivasspor karşılaşmasıyla resmi maça sahne olan Türk Telekom Stadyumu'nda rekor 22 Nisan 2012'deki 51 bin 567 seyirciyle Fenerbahçe derbisine ait...

TÜRK TELEKOM STADYUMU'NDA EN ÇOK TARAFTAR TOPLAYAN MAÇLAR

22.04.2012 | 51.567 | Fenerbahçe
20.02.2013 | 50.750 | Schalke
06.05.2012 | 50.463 | Beşiktaş
22.10.2017 | 50.291 | Fenerbahçe
20.11.2012 | 50.278 | Manchester United
07.12.2011 | 50.152 | Fenerbahçe
09.04.2013 | 49.987 | Real Madrid
26.02.2012 | 49.817 | Beşiktaş
16.12.2012 | 49.322 | Fenerbahçe
26.02.2014 | 49.253 | Chelsea

galatasaray.org

GSCimbom Portal

50 bin kişiyi havaya sokacak takım yoktu bu seferde.

Sindiler maçta.
Biletler pahalı bir çoğu havacı instagram artisleri zaten. Takım sinince kendi hallerinde takıldılar sanıyorum.

TapaTalK

Harbiden bostu..ilk yari o fauller verilirken 10 dk cuneyte kufretseler baski altina alsalar veremezdi o faulleri en kotu o penaltiyi calardi. Bizim stadda hakemler kolay duduk caliyorlar genel olarak

kombineli olmama rağmen yerimde biletli eleman vardı , biraz da yavşak bir tipti ama Galatasaray sevdalısıydı sesimi çıkarmadım dip dipe izledik.stad kalabalıktı ama taraftar hakemin yüzünden maç konstrasyonunu yitirdi.

her tribüne amigo şart.

Rekor kırıldı da ne oldu 12. adam görevlerini yerine getiremedikten sonra oyunu yönlendirmeye etki edemedikten sonra 100000 kişi olsa ne olur?
Bütün maç boyunca sinema izler gibi oyunu izlemekten, ara sıra fb li taraftarların tezahürata başladığında yuhalayan ve hakem yanlış karar verince kafalarına şu şişesi vb. atmaktan başka bir işe yaramayan bir topluluk vardı. Lisedeyken 4 sene boyunca samiyendeki hiç bir maçı statta kaçırmayın biri olarak dünkü gibi silik etkisiz bir topluluk hiç görmemiştim.
O sahaya da madde firlatilanlarin bulunup ömür boyu stada alınmaması lazım. Hakem dün çok yanlı davrandı evet ama buna tepki sahaya madde atmak gibi bir acizlikle olmaz. Çok yazık oldu çok...

Çekirdeksporlular toplanmıştı resmen yav. Millet niye bağırmaz anlamıyorum. Aynı nokta bjk taraftarında da geçerli. Bugunki maçta çok sönüktüler.

bomboş 50.287 kişi. hepsi boş adam.

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

günaydın agha ben geçen yıl bıraktım tribüncülüğü o çekirdekçi tayfayı gördükten sonra! gerçek manada tribüncü ve taraftar olmak ve görmek istiyorsan benim gibi göztepe saflarına geç. takım olarak Galatasaraylıyız tabi ki takip eder store alışverişlerimizi v.s yaparız yine. ama gerçek tribün göztepede.

ASY sonrası Galatasaray'da tribüncülük bitmiştir. UltrAslanın kurulması ve alparslan ağabeyden sonra saçma sapan bir gruba dönüşmesini filan anlatmıyorum bile.

günaydın agha ben geçen yıl bıraktım tribüncülüğü o çekirdekçi tayfayı gördükten sonra! gerçek manada tribüncü ve taraftar olmak ve görmek istiyorsan benim gibi göztepe saflarına geç. takım olarak Galatasaraylıyız tabi ki takip eder store alışverişlerimizi v.s yaparız yine. ama gerçek tribün göztepede.

ASY sonrası Galatasaray'da tribüncülük bitmiştir. UltrAslanın kurulması ve alparslan ağabeyden sonra saçma sapan bir gruba dönüşmesini filan anlatmıyorum bile.
izmirde yaşamıyom aga

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bilet fiyatlarını derbi maçlarda ucuz yapsınlar da şu çekirdekçi taraftar bilet bulamadan gerçek taraftarlar yerleri kapsın. Ne zaman büyük bir maç olsa fiyasko oluyor tribünler.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Stadyuma seyirci dolmasının sorumlusu 3 maçlık bilet çıkaran yönetimdir. Kombine sahipleri de yerlerini yüksek fiyatlardan devredince ortaya böyle bir tablo çıktı.
3 maçlık bilet çıkarmayıp, sadece derbiye bilet çıksaydı ve özellikle kale arkalarının fiyatları düşük tutulsaydı böyle olmazdı. 1.kategoriyi 800 yerine yap 2000 lira. Nasıl olsa dolacak. Burada önemli olan bir maç için yüzlerce lira ödeyemeyecek, ama 90 dakika bağırıp çağıran, takıma ateşleyen , kültür düzeyi nispeten düşük kitleyi, biraz apaçi diyebileceğimiz kitleyi kaybetmemek. Kimse yanlış anlamasın, bu işi en iyi onlar yapıyor.
Bu maç özelinde ayrıca şunu söyleyebilirim: Arena'ya geçildiğinden beri 213'teyim, sizlerin çekirdekçi dedikleri kitleden sayılırım, senede 4-5 maç izlerim. İlk defa bu maçta ayağa kalktığım için uyarı aldım. Pes diyorum sadece.

Pegasus üstü stad çevresinde 800 tlye satan karaborsacılar vardı son gün. Normalde o fiyat Kategori 1 ve 2’nin. Yönetmin bu karaborsa işine çözüm bulması lazım. Tek bir adam 100 bileti alıp fahiş fiyatlara satıyor ve kulüp üstünden kar yapıyor. Resmen saçmalık, o yüzden millet bilet bulamıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilet fiyatlarını derbi maçlarda ucuz yapsınlar da şu çekirdekçi taraftar bilet bulamadan gerçek taraftarlar yerleri kapsın. Ne zaman büyük bir maç olsa fiyasko oluyor tribünler.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Gercek taraftar dediklerinde
Ucuzdan bileti alir karaborsa yapar yine cekirdekciler girer stada.
Burasi turkiye

Bazılarının o çok övdüğü bjk taraftarını gördük bugün sus pus oturdular.
İlla taraftarı itin bi yerine sokacaksanız Türkiye'den örnek vermeyin bari. Ne biliyim dortmund de liverpool de samimiyete inanalım.

Sahada ki takım iyi olmazsa Türkiye'de destek filan olmaz bunu hala anlamayanlar için üzülüyorum.

TapaTalK

Ya hadi tribünün yarısından çoğu çekirdekçi kale arkaları yine böyle etkisiz kaldı 2 bin fb linin sesi daha çok çıkıyordu , zaten beleş alıyorsunuz biletleri bari takıma destek çıkın

Üst Alt