Türk Telekom'da Ek AKN Dönemi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom'da Ek AKN Dönemi!

ortalama bir film boyutunun 30 50 gb oldugu bir dönemde soygunluktur kota icin para istemek

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

35 mbps kullanıyorum, 10-12 gün sonra 100 GB'yi geçiyorum ve hız 16 mbps'ye düşüyor. Açıkçası hiç hissetmiyorum hız düşüklüğünü, her iki hızda da youtube 1080p sorunsuz, oyunlarda zaten hızın önemi yok ping artışı falan olmuyor genelde 45-50 ping alıyorum. Puhutv, tvyo,netflix'te falan da en ufak sıkıntı olmuyor en üst kalite neyse onda izleyebiliyorum. Yalnız interneti tek başıma kullanıyorum, evde 2-3 kişi kullansa sıkıntı olabilir tabi.

Download konusunda da sıkıntı yok ha 1.6 mb ile indirmişim ha 3 küsür ile bir şey değişmiyor, zenci gibi adamım boş vakitten bol bir şey yok benim için ha yarım saatte inmiş ha bir saatte farketmez.

Bu önemli bilgileri paylaştıktan sonra konuya dönecek olursam; 100 GB'yi para ile satmak nedir lan vicdansızlar.

Benim de eskiden 8 iken 3 veriyorlardı en fazla, arayıp rahatsız ettim sürekli. Hattınız yeterli değil falan diyorlardı. Daha sonra 16'lık pakete geçtim 14 mbit hız vermeye başladılar? Ee hani hattım yetmiyordu? Zaten azami hız dediklerinden aşağıya veriyorlar bilerek; ama size bayağı düşük vermişler.
Şuanda hızım aynı.Bu durumda 75i 100 yapmanın mantığı yok.Ayda 1000GB da kullansam değişmiyor :)

çok geç kalındı kotam patlamıştı geçen 2 hafta felan vardı hemde yeni aya erken patladı 2 kişi interneti kullanıyorduk bildiğin felçti 0.3 ne beklersin aradım böyle bir uygulama olmadığını söylemişlerdi delirmiştim parayla bile ekstra internet alamıyordun

Üst Alt