Turkcell, Galatasaray'ın Dijital Sponsoru Oluyor!


jQE0Ln.png

Galatasaray, dijital sponsorluk için anlaştığı Turkcell ile Türk Telekom Stadyumu'nda imza töreni düzenleyecek.

Galatasaray Kulübü, Turkcell ile imzaları atacak. Sarı kırmızılı kulübün yeni dijital sponsor ortaklarından biri de Turkcell olacak.

Galatasaray, Turkcell sponsorluğundan ne kadar kazanacak?

Pazartesi günü Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenecek törenle imzaları atacak. Galatasaray Kulübü, bu sponsorluk anlaşması ile 6 milyon TL'nin üzerinde bir gelir elde edecek.

Futbol Arena
 
Galatasaray Kulübü Cuma günü Turkcell ile yeni bir proje için anlaşma imzalayacak.. Hedef yılda 35 ile 50 milyon lira arasında gelir.. Detaylar bugün Milliyet’te.. (Nevzat Dindar)
 
Adım kadar eminim bu haber durur şöyle 13 ocak'a kadar sonra seçimden sonra bu söylediklerinin 10/1 'i kadar bir ücretle anlaşırlar Dursun Özbek yönetimini tanıyoruz artık ...
 
Mobil piyango!

Turkcell ile cuma günü dev bir anlaşmaya imza atacak Galatasaray, taraftarın hizmetine sunulacak mobil uygulama ile ciddi bir gelirin kapısını aralayacak.

NEVZAT DİNDAR - ÖZEL HABER

Sarı-kırmızılılar bu özel aplisakyon sayesinde kulüpteki her gelişmeden haberdar olacak. Hatta bilet satın alabilecek ya da ürün siparişi verebilecek. Taraftar sayısı 1 milyonu aşarsa yıllık 35 milyon lira kasaya girecek.

Galatasaray Yönetimi, bir yandan transfer çalışmalarına devam ederken, bir yandan da dijital devrime imza atacak. Sarı-kırmızılılar, cuma günü iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ile dev bir sözleşmeye imza atarak büyük ortaklığa başlayacak.

Buna göre mobil uygulamayı telefonuna yükleyecek olan sarı-kırmızılı taraftarlar kulüpleriyle ilgili her gelişmeden haberdar olacak. Hatta bilet satın alabilecek ya da kulübün diğer ürünlerinin siparişini bu uygulamadan verebilecek. Ayrıca taraftarlar dünyanın neresinde olursa olsun, Galatasaray’ın maçında atılan her golü telefonundan tekrarını izleyebilecek. Böylece bu uygulama sayesinde taraftarlar kulüpleriyle ilgili bütün gelişmelerden anında haberdar olabilecekler.

İşin maddi kısmında ise Galatasaray’ın beklentisi büyük. Söz konusu aplikasyonu telefonlarına yükleyen taraftar sayısı 1 milyonu aşarsa sarı-kırmızılı kulübün bu işten 35 milyon lira kazanmasının söz konusu olacağı belirtiliyor. Başkan Dursun Özbek’in de beklentisinin çok daha fazla olduğu ve bu projeden yıllık 50 milyon lira kulübün kasasına girmesini planladığı belirtildi.

Büyük hamle

Galatasaray Kulübü ile Turkcell arasındaki bu dev anlaşmanın cuma günü yapılacağı belirtildi. Böylece Başkan Dursun Özbek seçim öncesi kulübe gelir getirecek çok önemli bir anlaşmaya imza atarak üyelerin karşısına çıkacak.

Mobil piyango! - Futbol ve Spor Haberleri
 
önce riva ve floryadan gelecek 500 milyon doları tahsil etsin en kısa sürede. o parayı söz verildiği gibi alırsa zaten kulübün hiç bi ekonomik sıkıntısı kalmaz ama bu hain dursuna hiç güvenmiyorum.
 
Üst Alt