Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Digitürk'te! Bank Asya TRT'de ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Digitürk'te! Bank Asya TRT'de !

Cevap: Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Yine Digitürkte!

69 da veririm diyorsunya peki veremeyen adam ne yapacak acıkla boş laf etme acıkla bunu

Ayrıca telekom umrumuzda dahi degil sadece digiye olan antipatiden dolayı belki dedigin gibi telekom daha fazla isteyecekti ancak sende karsındakine Hak verebilirsin SKY gibi platformlara bakınca Diginin bir ''kazık'' oldugu belli

69 da veririm diyorsunya peki veremeyen adam ne yapacak acıkla boş laf etme acıkla bunu

Ayrıca telekom umrumuzda dahi degil sadece digiye olan antipatiden dolayı belki dedigin gibi telekom daha fazla isteyecekti ancak sende karsındakine Hak verebilirsin SKY gibi platformlara bakınca Diginin bir ''kazık'' oldugu belli

Abi yok bunların hepsi aynı. Telekom, Digi, D Smart mecbur vericez o parayı maçları izlemek istiyorsak. Şifresiz maç seyretmek sadece tatlı bir hayal.

Ahmet lig tv icin 62 den kapıyı actılar diyoruzya o kapı 100 den filan acılabilir

Beyler decoder alıp izlemek lüks birşeydir kimse şikayet etmesin kulüpler için çok faydalı oldu bu ihale ;)

bu ligden Galatasaray'i cikarin 100 Milyon bile etmez degeri

biz olmasak bu ligde kimse Yildiz Futbolcu göremez

İyide abi para Galatasaray'ımız için feda olsun bizim en büyük servetimiz zaten Galatasaray ama herkesin durumu senin benim gibi değil, arkadaş bunu anlatmaya çalışıyor.

Bende onu diyorum Türk telekom alsada fiyat yukarıda olacak. Allah Allah niye anlamıyorsunuz. Sanki Telekom çok ucuza işler yapıyor Türkiyede..

Bu ne bos bir tartismadir, ligtv'nin pahali oldugu ortada ama bunu ben kasimpasaliyim yok benim dedem gabonlu gibi tartismalara dokmek de gayet sacma olmus :eek:

Özgürsener aslında aynı seyden bahsediyoruz ama anlaşamıyoruz sanırım diyorumki bak

Telekom cok iyi bir şey oldugundan o alsın demiyorduk

Digitürk de aynı TTnette ceplerine girecek paraya bakıyorlar

Ancak sen Digi babanın sirketi gibi konusma yani oda aynı sey ama su iyi oldu 2 katı kadar fiyata aldı bu sene digitürk :D

Telekom hayrına vermezdi tabi ama daha ucuz olursu bence.

o kapıyıda indirmesinide bileceksin renktas.. 62 den actırmıyacan.. :2_thumbs_up_-_anima

Bizde uyguladık bazı teknikler ama 1 yıl taahhüt vardı ve indirmediler

Genelde 4-5 yıllık üyeysen ve taahhüt filan yoksa 30 a filan izliyorsun sanki büyük sirket degilde mahalle bakkalı

Özgürsener aslında aynı seyden bahsediyoruz ama anlaşamıyoruz sanırım diyorumki bak

Ancak sen Digi babanın sirketi gibi konusma yani oda aynı sey ama su iyi oldu 2 katı kadar fiyata aldı bu sene digitürk :D

Ben Digitürk babamın şirketi gibi konuşmuyorum. Karşı koyduğum nokta "Türk telekom alsa bedava - ucuz olurdu" noktası.

aslında bir yandan iyi oldu.. GALATASARAY'imizin cebine daha fazla girecek.. Eger ki TRT TT veya Dsmart alsaydı Ligi seyredemiyecektim stada gidecektim zaten stada da kacarak gidiyorum aileden.

Bizde uyguladık bazı teknikler ama 1 yıl taahhüt vardı ve indirmediler

Genelde 4-5 yıllık üyeysen ve taahhüt filan yoksa 30 a filan izliyorsun sanki büyük sirket degilde mahalle bakkalı

valla bizde digiturk 10. yildir var 1 senelik taahhut u 2 sezondur veriyoruz ama aklımıza fiyatı dusurmek gelmedi. Ama bu sene fiyati dusurcez..

BankAsya'da TRT'de. İyi bari..

Digiturk'un alması iyi oldu. Altyapısı falan herşeyi hazır. Şuan Türkiye'nin tartışmasız en büyük ve en gelişmiş platformu.

Bana göre tek eksik spiker. Ercan Taner geri dönse mesela süper olur..

Hayırlı olsun digide kalması hem kalite hem fiyat acısından iyi oldu. Malum digiurk'un alt yapısı zaten kurulu, eğer telekom alsaydı bi de gerekli altapının sağlanması için bi dünya masrafın altına girmiş olacaktı. Sonuçta o parayı da soke soke bizden alacaktı.

Digiturku lig baslamadan baglatırsan 19TL'lik pakedini alırsın ama ligin ortasında bağlatmak istersen haliyle fazla para ister. Lig bittikten sonra kampanyaları takip ederseniz en uygun fiyata izlemeniz mümkün. Aylık 19 TL'ye izliyorum.. Bi cafeye bara gidip 2 bira bi patates yiyip de derbi maç izlemenin maliyetinin ortalama 30-35 TL'yi bulduğunu düşünürseniz Digiturk'un ne kadar ucuz oldugunu görürsünüz.

Cevap: Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Digitürkte! BankAsya TRT'de !

digifener ve yorumcularıyla 5 sene daha

Üst Alt