Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. Hizmet Teklifleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. Hizmet Teklifleri

Az önce Turkcell'e bu sefer telefon açtım. Amacım "beni düdüklemeden nasıl yapabilirim" diye sormaktı.

"Neden ayrılacaksınız?" diye sordular ben de "artan fiyatlar ve veri paylaşımının ücretli olması" dedim. Veri paylaşımından alınan ücreti kaldırdık dedi. Haberiniz olsun. Ama farklı operatörlere alacaklar mı o kadarını bilemiyorum.
(ayrılamadı)

Yurtdışında kullanım konusunda sunduğu avantaj sebebiyle vodafone'a geçmiştim, epeydir vodafone kullanıyorum sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

6 senedir falan GSMOBILE kullanıyorum ben memnunum bulunduğum yerlerde çekim problemi yaşamadım hiç tarifeleri de uygun
35-40 tlye 15 GB 1000 dk 1000 SMS kullananlar var benim paket 8 gb 1000 dk 1000 SMS 20 TL ödüyorum faturalı

Edit:, 15 gblik tarife 750 dk olabilir tam emin değilim

6 senedir falan GSMOBILE kullanıyorum ben memnunum bulunduğum yerlerde çekim problemi yaşamadım hiç tarifeleri de uygun
35-40 tlye 15 GB 1000 dk 1000 SMS kullananlar var benim paket 8 gb 1000 dk 1000 SMS 20 TL ödüyorum faturalı

Edit:, 15 gblik tarife 750 dk olabilir tam emin değilim

Aynen bende 20 TL civarı ödüyorum, yalnız bendeki 3GB internet, kırsal bölgelerle işiniz yoksa tavsiye ederiz.

Screenshot_20190118-232043.png

Senelerdir vodafone normal ve faturalı hat kullanıyorum. Bana da mevcut paketimden pahalı ve düşük özellikli paket teklif ettiler. Operatörler yeni müşteriler için cazip olurken eski müşterilerine saplama konusunda hiçte geri kalmazlar.düzenli olarak operatör değişmek daha cazip olur sanirim

Ben de yeni geçiş yaptım Türk Telekoma. Perşembe günü açılacak hattım 750 dk 1000 sms 10 gb+5gb sosyal medya interneti (Facebook, Twitter, Instagram) 42 TL.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vodafone geçiş yaptığım hafta, haftasonunda İstanbul'daydım. Taksim'in göbeğinde internet çekmedi. Çektiği süre boyunca kağnı hızındaydı. Sinyal bozucu vs. var dedim umursamadım. Şimdi yaşadığım şehirde merkezde bazı noktalarda işkence çekiyorum. Turkcell'de iken cehennemin dibinde iken mesaj geliyordu!!!

Üst Alt