Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sloukas - De Colo - Datome - Vesely Avrupa standartının çok üstünde adamlar, Melli büyük kayıp ama Guduric pek önemli kayıp değil Fener güçlenecek gibi.

Ali Koç hala her şeyi parayla elde edebileceğini zannediyor, hiç çabalamadan hazıra konan insanlardaki genel bir sendromdur bu. Soyadı Koç olmasa belki vasatın altında hayatı olacak bir kapasitesi var, en temel kuralın ne olduğunun dahi farkında değil, rakibini düşürmeye çalışarak değil onun üstüne çıkmaya çalışırsan büyürsün.

Her şeyi kolayca elde ettiği için de kıskançlıktan deliriyor bizim gerimizde kaldıkça.

Ali Koç hala her şeyi parayla elde edebileceğini zannediyor, hiç çabalamadan hazıra konan insanlardaki genel bir sendromdur bu. Soyadı Koç olmasa belki vasatın altında hayatı olacak bir kapasitesi var, en temel kuralın ne olduğunun dahi farkında değil, rakibini düşürmeye çalışarak değil onun üstüne çıkmaya çalışırsan büyürsün.

Her şeyi kolayca elde ettiği için de kıskançlıktan deliriyor bizim gerimizde kaldıkça.

Rakibini düşürerek onun üstüne çıkmaya çalışıyor demişsinya kesinlikle öyle, hatta bu yüzden ben bir Shane Larkin hamlesi bile bekledim. NBA’den istediği kontratı bulamazsa ona da saçla olmasını bekliyorum. Gerçi o adamı özgür bırakmak lazım o da Obra’ya ne kadar uyar soru işareti. Ama sırf Ergin’i ve Efes’i zayıflatmak için almaya kalkabilir Sezercik filminde babasının parasına güvenip “Fıstığı ben alıcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı” diyen çocuk şımarıklığı var.

Futbolda bizim istediğimiz adamlara bulaşması da bahsettiğin mantık. Varsın bana faydası olmasın ama Galatasaray’a gidip onlara da faydası olmasın çünkü biz malız verim alamayız ama Galatasaray verim alır diye düşünüyor.

CSKA Jeremy Linn ile ilgileniyormus. Sakatligi filan olmazsa bence cok iyi hamle.
Daha once Koufos ile de aanlasmisti.
Bender ise cark etmis.

Üst Alt