Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 345 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Petrusev, bryant transferleri fena patladı yaw. Ekipte topa yön veren o kadar herif varken bryant yerine eriksson gibi ucuz yollu bir keskin şutör alsalar 10no olurdu.

Renktaş Petrusev’i bir nebze anlayabiliyorum, sabır gösterilebilir; yaşı çok genç ki uzun oyuncular geç olgunlaşır; ilk defa bu seviyelerde oynuyor vs dersin de bu Bryant TB2L seviyesinde bir adam. Hayır NBA’de kadrolar 750 kişilik olsa bile herhangi bir şekilde bir NBA takımının yanından geçemez. Bu adam NBA’de napmış, nasıl forma vermişler anlamak mümkün değil.

Renktaş Petrusev’i bir nebze anlayabiliyorum, sabır gösterilebilir; yaşı çok genç ki uzun oyuncular geç olgunlaşır; ilk defa bu seviyelerde oynuyor vs dersin de bu Bryant TB2L seviyesinde bir adam. Hayır NBA’de kadrolar 750 kişilik olsa bile herhangi bir şekilde bir NBA takımının yanından geçemez. Bu adam NBA’de napmış, nasıl forma vermişler anlamak mümkün değil.

Covid nedeniyle kadrolar daralınca bu tarz takozlara gün doğdu normal sezonda 3-5 dk oynadılar. Butun play offlarda havlu salladı.

Ben petrusev transferini anlamıyorum. Sampiyonluk hedefi olan takim bu kadar çiğ oyuncuyla kontenjan harcamaz. Adami maca atıyorsun 5 saniye dayanabiliyor. Al bir yere kirala o zaman.

Türk takımlarının FİBA Basketbol Şampiyonlar Ligine gitme zamanı geldi.. Bu Mafia İspanyol Şirketi Euroleague'e 1 kuruş bile yatırım yapılmamalı..

Zaten Türkler, ispanyollar ve birazcıkta yunanlılar dışında takip eden yok bu rezil organizasyonu.. Kupayı direkt verin barcelona'ya hiç uğraşmayın rezil herifler.

Türk sponsorlarda desteğini çekmeli Euroleague'den

Üst Alt