Türkiye - Çek Cumhuriyeti Maçı Kadro Önerileriniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye - Çek Cumhuriyeti Maçı Kadro Önerileriniz

Oynamasını İstediğiniz 11 Kişiyi Seçin

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
emre kusura bakmasın da aptallık yaptı. bunun adı vatanseverlik değildir. bir insanın egosuna payende etti kendisini. terim gider başkası gelir. bizim ülke böyle. özil boşuna alman takımını seçmedi. torpilli adamların fırçasını yesin dursun şimdi.

Zaten herkes anlayamaz vatanseverliği.. canını sıkma sen..

Herşey futbol ..spor değil.. Vatana hizmet herkese nasip olmaz.. bazen verilir bazen de sen alırsın görevi..

Zaten herkes anlayamaz vatanseverliği.. canını sıkma sen..

Herşey futbol ..spor değil.. Vatana hizmet herkese nasip olmaz.. bazen verilir bazen de sen alırsın görevi..

vatanseverlik futbolla ölçülemeyecek kadar yüksek bir değerdir.
meşin yuvarlağın filelerle buluşması sonucu ülke manevi değerleri artmıyor. emre kendi kariyeri açısından asla türk milli takımını seçmemeliydi.

Topalı Savunmada başlatacak yine. ve Selçuk yine oynayacak. Adam inat.
Gider Hakanı keser şimdi ama Selçuka dokunmaz.

Dün Alman spiker Selçuk çıkarken buna demediğini bırakmadı. Ben daha bir gün bizim spikerlerin objektif olarak böyle bir yorum yaptığını görmedim. Dün bizim maçı da bilerek alman kanalından izledim bizim gerizekalı yorumcuların saçma sapan yalakalıklarını dinlememek için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Gider Hakanı keser şimdi ama Selçuka dokunmaz.

Dün Alman spiker Selçuk çıkarken buna demediğini bırakmadı. Ben daha bir gün bizim spikerlerin objektif olarak böyle bir yorum yaptığını görmedim. Dün bizim maçı da bilerek alman kanalından izledim bizim gerizekalı yorumcuların saçma sapan yalakalıklarını dinlememek için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

iyi etmişsin. Spiker bizim evlatlarımız, bizim çocuklarımız bunlar diyerek evlat edebiyatı yapıyordu Ardaya tepki verildiğinde :D

Hakan da bi halt yapmiyor.. Bende bundan bahsediyorum, yanlis sekilde kullaniliyor hepsi. Hakan'in Oguzhan'in sucu degil..

Hakan yanliş kullanildi ama Oguzhan yanliş kullanilmadi.

Oguzhan 2 maçtir b.k gibi oynadi, beklentileri karşilamadi. Mücadele gücü zayif ayrica.

Yerine Nuri veya Hirvatlara karsi en çok top kapan ve en çok ikili mücadele kazanan Ozani tercih ederim

Ben şahsen Hakan Çalhaoğlu'nu genelde oynadığı sol kanada çeker, Yunus Mallı'yı her zaman oynadığı forvet arkasında oynatır, sağa da Arda/Emre'den birini alıp başlardım, veya öbür Fener'de oynayan çocuk adını unuttum şimdi.

Orta ikili kalabilir, geri 4'lü de değişmez sanırım. Forvete kimi alırlarsa alsınlar. Oğuzhan'ı bir zahmet dinlendirsinler, Yunus Mallı Bundesliga'da forvet arkasında iyi gol/asist yapan bir çocuk.

Son düzenleme:
Terim´in kurdugu 11´de en büyük sikintiyi stoperler olusturuyor. Turnava basindan cok yanlis stoper tercihlerine gitti, ve bu durum daha ilk mactan beri, en büyük sikintimiz oldu. Mehmet Topal ile Hakan Balta, abluka altinda bir savunmanin stoperlerini olusturamaz. Hücum futbolu oynayan bir takimda siritmaz anca, o da Topal´in agresif top takipciliginden dolayi...
Hakan Balta saklaniyor mac boyunca, Topal 4/4´lük bir savunma oyuncusu, ama stoper degil. Havadan gelen toplarda, yada ortalarda, pozisyon almasini euro2008´de de yapamiyordu, dün de bu eksigi pahliya mal oldu. Burada Serdar Aziz´in eksikligi hissediliyor turnavada.... Bence net olarak stoper tandemi komple degismesi gerekiyor Cek macinda.
Semih ve Ahmet defansa gecmeli...

Turnava öncesinde dikkat cektigim eksikligimiz, fiziki acidan zayif olmamiz... Bilakis stoperlerin bukadar sikintili oldugu dönemde, gidip hala futbol oynayan, en cirkef ve en sert stoperleri alirdim Milli takima. Bu turnavalarin, kendine göre kurallari var. Savasci bir stoper koyarsin oraya, iki üc can yakar, ömrünün topunu oynar. Bir yipraticiligin olur...

Burak fizigini kullanabildigi zamanlarda güclü bir futbolcu, tek basina zaman zaman yipratabildi rakip savunmayi, ama ne bitiriciligi var su an, ne de merkezden destek geliyor. Kullanilmasi gereken oyuncularin basinda da Yunus Malli geliyor.

Volkan Babacan, hazirlik maclarinda agzimi tikiyor dedim, ama maalesef iyi bir kaleci olamayacaginin sinyallerini verdi. IBB´nin stabil defansif oyununda, ve Türkiye´nin qualifiersdeki stabil defansif oyununda, parlayabildi sadece. Gözler Volkan Demirel´i ariyor, adam en azindan karizma, arkada güven veriyor.

Selcuk Inan berbat oynuyor. Cok fazla oyun kurucunun ayni anda sahada olmasi da bunu tetikliyor, ama net en fazla aksayan kendisi.
Benim kadrom böyle olur...

TUR / KadronuKur - Kadro Kur, Futbol Takımları, Kadroları Oluştur

Hakan´in performansi düsük, bence Ozzy´den iyi bir futbolcu da degil. Arda ise, belki hayatimda izledigim en kötü Arda. Sonradan girsin oyuna ikisi de...

--------------------Onur---------
Şener--Ahmet--Balta--İsmail
----------Topal-----Oğuzhan-------
Emre------------------------------Volkan
------------Yunus-----------------------
-----------------------Cenk----------------

D5803 cihazımdan gönderildi

Terim´in kurdugu 11´de en büyük sikintiyi stoperler olusturuyor. Turnava basindan cok yanlis stoper tercihlerine gitti, ve bu durum daha ilk mactan beri, en büyük sikintimiz oldu. Mehmet Topal ile Hakan Balta, abluka altinda bir savunmanin stoperlerini olusturamaz. Hücum futbolu oynayan bir takimda siritmaz anca, o da Topal´in agresif top takipciliginden dolayi...
Hakan Balta saklaniyor mac boyunca, Topal 4/4´lük bir savunma oyuncusu, ama stoper degil. Havadan gelen toplarda, yada ortalarda, pozisyon almasini euro2008´de de yapamiyordu, dün de bu eksigi pahliya mal oldu. Burada Serdar Aziz´in eksikligi hissediliyor turnavada.... Bence net olarak stoper tandemi komple degismesi gerekiyor Cek macinda.
Semih ve Ahmet defansa gecmeli...

Turnava öncesinde dikkat cektigim eksikligimiz, fiziki acidan zayif olmamiz... Bilakis stoperlerin bukadar sikintili oldugu dönemde, gidip hala futbol oynayan, en cirkef ve en sert stoperleri alirdim Milli takima. Bu turnavalarin, kendine göre kurallari var. Savasci bir stoper koyarsin oraya, iki üc can yakar, ömrünün topunu oynar. Bir yipraticiligin olur...

Burak fizigini kullanabildigi zamanlarda güclü bir futbolcu, tek basina zaman zaman yipratabildi rakip savunmayi, ama ne bitiriciligi var su an, ne de merkezden destek geliyor. Kullanilmasi gereken oyuncularin basinda da Yunus Malli geliyor.

Volkan Babacan, hazirlik maclarinda agzimi tikiyor dedim, ama maalesef iyi bir kaleci olamayacaginin sinyallerini verdi. IBB´nin stabil defansif oyununda, ve Türkiye´nin qualifiersdeki stabil defansif oyununda, parlayabildi sadece. Gözler Volkan Demirel´i ariyor, adam en azindan karizma, arkada güven veriyor.

Selcuk Inan berbat oynuyor. Cok fazla oyun kurucunun ayni anda sahada olmasi da bunu tetikliyor, ama net en fazla aksayan kendisi.
Benim kadrom böyle olur...

TUR / KadronuKur - Kadro Kur, Futbol Takımları, Kadroları Oluştur

Hakan´in performansi düsük, bence Ozzy´den iyi bir futbolcu da degil. Arda ise, belki hayatimda izledigim en kötü Arda. Sonradan girsin oyuna ikisi de...

Yazdigin herseyi anlarim da Volkan Demirel sanirim bir tek sana güven veriyordur herhalde. Zerre güven veren bir kaleci olmadi milli takimda. Kac defa yakti bizi sacmaliklari yüzünden.

Yazdigin herseyi anlarim da Volkan Demirel sanirim bir tek sana güven veriyordur herhalde. Zerre güven veren bir kaleci olmadi milli takimda. Kac defa yakti bizi sacmaliklari yüzünden.

Volkan Euro 2008´de kirmiziyi görmeseydi, daha ileri gidebilirdik. Rüstü bizi o sene hem Hirvatistan macinda, hemde Almanya macinda yakti. Almanya maci yari final diye, hirvatlara mucize golü attigimiz icin, kimse umursamadi.

44386.jpg

Adamda en azindan bir karizma var.

boyuyasikilosunenedir_volkan-babacan-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi-nedir.jpeg

Diger Volkan emanetlik gibi duruyor.

Üst Alt