Türkiye E-Futbol Kupası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lemina, Ömer, Onyekuru'yu koymamış niye koymadı bilmiyorum ama maç boyu çok kötüydü. İlk yarıda 2 pozisyon dışında bütün maç defans yaptı ki zaten defansı da iyi değil. Kadro seçimini iyi yapsaydı kupayı alırdık.

Burda bile herkes defans oynuyor he... fifa 21 acil gel. Birde bu sefer sadece bücür Oyuncu+ defans yapan kazanmasin. Nefret ediyorum kücük topcularla oynamayi

Burda bile herkes defans oynuyor he... fifa 21 acil gel. Birde bu sefer sadece bücür Oyuncu+ defans yapan kazanmasin. Nefret ediyorum kücük topcularla oynamayi

bu sene meta böyle.
kücük, cevik ve 5 star weak foot olan oyuncular cok degerli.
ortalar broken oyunda, 10 macta belki bir tanesi anca geliyordur.
yerden kisa pas ve top tutmak. dragback ve r1 fake shootu da yapabiliyorsan basarili oluyorsun fifa20de.

bu sene meta böyle.
kücük, cevik ve 5 star weak foot olan oyuncular cok degerli.
ortalar broken oyunda, 10 macta belki bir tanesi anca geliyordur.
yerden kisa pas ve top tutmak. dragback ve r1 fake shootu da yapabiliyorsan basarili oluyorsun fifa20de.
Aynen gecen sene daha farkli takimlar yapip, farkli oyun stilleriyle kazanabiliyordun (hos orada da ortalar + el tornado asiri derecede OPdi). Ikisinin ortasini tuttursalar inanilmaz oyun cikar ortaya.
Gecen sene bale ile ortaligi sey ediyordum..

fifa20 nin inanilmaz potansiyelini bok ettiler

Aynen gecen sene daha farkli takimlar yapip, farkli oyun stilleriyle kazanabiliyordun (hos orada da ortalar + el tornado asiri derecede OPdi). Ikisinin ortasini tuttursalar inanilmaz oyun cikar ortaya.
Gecen sene bale ile ortaligi sey ediyordum..

fifa20 nin inanilmaz potansiyelini bok ettiler

cr7 bile b.k gibi bu sene.
gecen sene yine fizigi ile baya kafa golleri atiyordu ya da longshootlar. bu sene hicbiri olmuyor, cevik olmadigi icin beli de dönmüyor.
neymar, ben yedder, dalglish, butragueno böyle adamlarla basarili oluyorsun.

bu sene ilk defa messi bir oyunda ronaldodan daha iyi.

Lemina, Ömer, Onyekuru'yu koymamış niye koymadı bilmiyorum ama maç boyu çok kötüydü. İlk yarıda 2 pozisyon dışında bütün maç defans yaptı ki zaten defansı da iyi değil. Kadro seçimini iyi yapsaydı kupayı alırdık.
E-Spor ve turnuvalar için ayarlanmış kadrolarla oynuyorlar. Tüm oyuncuların ortalama güçleri 85 yapılmış ve özellikler mevkisine göre ayarlanmış. Emre maç sonunda Erencan'ın hızı Henry'den daha yüksek demişti galiba. Dün oynanan maçta da çok fazla pozisyon verdi, yememesi mucizeydi. Top rakipteyken iyi oynayamıyor oyunu. Bu sene de defans yapmak iyice zorlaştığı için iyice bocaladı.
Kasımpaşa'dan Anıl çok iyi oynuyordu, zaten Emre bu defans ile onu yenemezdi bence.

Üst Alt