Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

tupçüye ii ayar vermişler işte böyle biraz dik dur be maa

Umarım danışıklı bir dövüşün kurbanı olmuyoruzdur.Mali ogün konusmasında resmen Ali KOç'a sitem ederken ben Mali bunu fenere yapacak he diyordu.

Şimdi bizede yaranılmıyor denmesin ben korkumu söylüyorum.Bu adam tarihe fb yi düşüren tff başkanı olarak geçmek istemez adamın en büyük hayali fb başkanlığı.

puan silme gündeme gelir yine. cogu klüple anlaşırlar.

Buradan görüyoruz ki ne Fener ne Beşiktaş

Türkiye'dir Galatasaray

basindan beri diyorum, fener ya düsecek ya düsecek.

Güvencem ise UEFA Baba.

Söz konusu soruşturmada inisiyatifin artık TFF yargı kurullarında olduğunu belirtmek isteriz. TFF Yönetim Kurulu, Etik Kurulu, Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu’nun konuyla ilgili raporlarına ve alacağı kararlara saygı gösterecektir. Tüm kamuoyundan da çıkacak kararlara aynı saygıyı göstermesini bekliyoruz.

TFF Yönetimini güven tazelemeye davet edenlerin, Asıl güven tazelemesi gerekenler olduğuna inanıyoruz.”

buda demek oluryorki cezaları verecekler ellerini vicdanlarına koydular demekki

Bu adamın kaldığına bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi. Tüpün, Kel'in ve kOÇ'un planları tutmadı sanki :)

MAA'nın elini güçlendi, madem sizsiniz devam edin diyen, şimdi kuralları uygulama zamanı.

hele şükür be kardeşim ilk defa adam akıllı bir açıklama duydum 7 ay sonra tff den

Son cümleden sonra resmen şlaaaaaaaaaank diye bir ses geldi.

Şimdi detaylarıyla okudum.Sanırım artık bu işin sonuna geldik.MAA artık bir şeyler yapacağının sinyalini vermiş bu açıklamayla.Ama artık eyleme geçmesi gerekiyor.Ama istifa etmemesi iyi oldu.

Üst Alt