Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00

yenelim o zaman fenerle aynı gruba düşelim.sunları yenmeden cl kupasını alsam gozum açıkta gidecek yeter artık .

Burda bile 2. torbaya mı düştük ya? :S

Evet artık önümüze bakma ve tekrardan seriye başlama maçımız.

fener maçına takılmaya gerek yok. Sadece lig maçı oynadık ve 3 puan kaybettik.

Şimdi Kupa da varolma zamanı.

Rijkaard yorulan ve yıpranan takımı yormamak için Yedeklerimizle maça çıkacaktır.

Yine güzel futbol ve bol golle yolumuza devam edeceğiz.

11'de.........

............................Ufuk Ceylan.............................

Uğur...........Emre Aşık.........Emre G.................Caner

.............................M.Topal..................................

.....................Linderoth..........Barış........................

Aydın........................................................Arda(Elano)

........................Serkan Çalık (Nonda)........................

Yedek dediğim 11 bile şampiyonluğa oynar gibi geldi.!!

Bucayı 6 layip moral bulalım.. :asd: Ha pardon o bize bişeyi hatırlatıyordu.. :eek:

Yahu bu maçın topiği bile açılmamalı Fener bizi yenmiş bucaya 30 tane atsalar umrumda değil..

valla bir şey söyleyeyim mi bakın şunu çok net söylüyorum biz kaybettiğimiz maçları hep kötü oynadığımız için kaybettik rakip iyi oynadı diye değilyani rakibimiz kendimiziz inşaAllah ilerleyen zamanlarda bu savunma zaaflarını çözersek umarım güzel günler göreceğiz.Hep destek tam destek ama inanın maça hiç üzülmedim üzüldüüm tek şey baroş un ilk yarıyı kapatması sanırım ayak tarak kemiği kırılmış yazık oldu

Benim açımdan değişen bişey olmaz ben hatta bekliyorum sarı laciver olmasından dolayı malum sarı laciver olunca en az 3 yiyoruz ankaragücü ve fenerbahçe örneğinde olduğu gibi..

bu testip benimde dikkatimi çekti mesela metalist sanırım onlarda sarı lacivertti.bu sefer sarı lacivert in bacağını kıracağız:2_thumbs_up_-_anima

buca ya gelseydi galatasaray en azından galatasarayı izleme fırsatı bulurduk

keşke dortmund seyircisi gibi olsaydık onların düşüncesi beni çok etkiledi onlar maçı izlemeye giderken sonu iyi biten bir tiyatroyu bir oyun u izler gibi düşünerek stadı dolduruyorlarmış en baştan kaybederiz diye bir düşünce olmadan sadece kazanacaklarına inanarak stada geliyorlarmış düşünebiliyormusunuz çok ilginç mesela kendi sahasında 4-0 yenilseler öbür hafta yine tribünlerde hiç boşluk olmuyormuş gerçekten çok ilginç öyle değil mi???

keşke dortmund seyircisi gibi olsaydık onların düşüncesi beni çok etkiledi onlar maçı izlemeye giderken sonu iyi biten bir tiyatroyu bir oyun u izler gibi düşünerek stadı dolduruyorlarmış en baştan kaybederiz diye bir düşünce olmadan sadece kazanacaklarına inanarak stada geliyorlarmış düşünebiliyormusunuz çok ilginç mesela kendi sahasında 4-0 yenilseler öbür hafta yine tribünlerde hiç boşluk olmuyormuş gerçekten çok ilginç öyle değil mi???

İlginç değil olması gereken taraftar örneğidir Dortmund Taraftarı.

Çok net soruyorum.

Bucaspor'a yenilirsek ne olur? :)

1:Ben hic üzülmem. Bu kupadan birsuru var muzemizde, lige ve avrupaya konsantre olalim istiyorum zaten, yenilirsek bir gram üzülmem...

2:Buyuk ihtimal yedek oyuncularimizla cikacagiz Bucaya karsi ve yenilirsek bizim yedek oyuncularimizin bir b...ka yaramadiklarini anlariz o kadar...

(tabi rahat bir galibiyet bekliyorum ve yedek oyuncularimizdan üst düzey performans bekliyorum, bunu da söylemis olayim.)

Yenileceğimizi sanmıyorum yedekler çıkar forma savaşı verir.

Ufuk

Sabri - Servet - EmreG. - Hakan

Baris - Tobi

Elano

Serkan - Nonda - Caner

bu 11le cikalim cok güzel olur

İlginç değil olması gereken taraftar örneğidir Dortmund Taraftarı.

keske onlardaki stadyum bizde olsa her sene banko sampiyon oluruz her mac full dolu olur stad

galajuve2.jpg

Bu maç iyi oldu. Keita 3 maç ceza alırsa 1 maçı Bucaspor maçında yemiş olacaz.

Baros ilk yarıyı kapattı gibi 2. yarı takımdaki yerini alır. Avrupa da zaten %80 turu geçtik.

Sonraki turda oynar.

Dortmund taraftarı felan hikaye biz değilmiydik onlara uefayı aldığımız sene kendi evlerinde deplasman yaşatan..

Üst Alt