Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Maçta kapalı altta olanların aklında iki şey kalmıştır. Biri "eşcinsel yan hakem" diğeri Ramazan :D:D:D

Hayatımda bi maçta bu kadar gülüp eğlendiğimi, hakemle, karşı takım futbolcusuyla dalga geçtiğimi hatırlamıyorum yaa. 2. yarı boyunca yan hakem ve Ramazanla uğraştık :D

Ne yapiyorlardi?

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Bu maçta bile hakem rezilliği izledik.Hadi anladık Barış'a yapılan penaltıyı vermedin.Taçtan gelen topa ofsayt nasıl veriyorsunuz ya?Şaka gibi ya!

Bu maçta bile hakem rezilliği izledik.Hadi anladık Barış'a yapılan penaltıyı vermedin.Taçtan gelen topa ofsayt nasıl veriyorsunuz ya?Şaka gibi ya!

Bence artık şu hakem mevzularınıda bir kenara bırakmak lazım.

Hakem çok kötüydüde biz çokmu iyiydik sanki?

Fenere karşı değil buca gibi 3.-4. sınıf bir takımla maç yaptık ve neredeyse as bir takımla.Topalın beceriksiz hallerini,emre güngörün inanılmaz hatalarını görmemezlikden gelemeyiz.Yenilsek ne olacakdı direkt hakemimi suçlayacakdık?

Bence takımda ciddi bir moralsizlik ve form düşüklüğü var.Reijkardın şuan için en büyük sıkıntısı defans kurgusu ve takım savunması olarak göze çarpıyor.

Benim görüşüm servetin yanına defansı toparlıyıcı ve savunmadan oyunu kuracak nitelikde bir stoper,ayhanın alternatifi olacak bir ön libero (emana gibi) şuan için en çok istediğimiz oyunculardır.

Maçı izlemedim ama webaslan.com daki yorumlara bakınca millet eleştiri yağmuruna tutmuş takımı benim aklıma şu takıldı keweelı alkışlamışlar diye birileri bozulmuş yerli yabancı gruplaşmasına mı giriyoruz gene.Fener maçından sonra da Sabri sadece keitayı eleştirdi dikkat etsin bile bile 10 kişi bıraktı gibilaflar etti gruplaşma başlayacaksa tekrar birileri buna el atsın geçen senede kaptanlık saçmalığı vardı gruplaşma vardı kendi içimizde yok olmayalım

Bence artık şu hakem mevzularınıda bir kenara bırakmak lazım.

Hakem çok kötüydüde biz çokmu iyiydik sanki?

Fenere karşı değil buca gibi 3.-4. sınıf bir takımla maç yaptık ve neredeyse as bir takımla.Topalın beceriksiz hallerini,emre güngörün inanılmaz hatalarını görmemezlikden gelemeyiz.Yenilsek ne olacakdı direkt hakemimi suçlayacakdık?

Bence takımda ciddi bir moralsizlik ve form düşüklüğü var.Reijkardın şuan için en büyük sıkıntısı defans kurgusu ve takım savunması olarak göze çarpıyor.

Benim görüşüm servetin yanına defansı toparlıyıcı ve savunmadan oyunu kuracak nitelikde bir stoper,ayhanın alternatifi olacak bir ön libero (emana gibi) şuan için en çok istediğimiz oyunculardır.

Çok haklısın ama bütün pskolojimiz bozuldu bunlar yüzünden Abi ya!Bugünkü kötü oyun bu pskoloji içinde normaldi bence.

Galatasaray 'ın 10 kişi kaldığında "sinen!" değil, 10 kişi oynuyorken bile rakibini sürklase edecek oyun anlayışında olmasını istiyorum.

Yüksek hızda top çeviremeyip, pas vermeyi beceremediğimiz, saha içi yerleşimleri sağlayamadığımız, pas istemediğimiz ve pas isteyecek boş alanlara kaçmadığımız bugünkü oyun beni bir parça üzmüştür.

Yine de canları sağolsun.:(

Ayhan yine çok kötüydü. Tobi gayet iyiydi. Musti ve Tobi ön libero oynamalı. Gökhan yerine de Emre ve Servet çok daha iyi olur. Caner'de çok kötüydü..

Çok haklısın ama bütün pskolojimiz bozuldu bunlar yüzünden Abi ya!Bugünkü kötü oyun bu pskoloji içinde normaldi bence.

Benimde anlatmak istediğimde bu zaten.Hataları artık dışarıda değil içimizde aramak lazım.Fener maçı geçti gitti orda takılmamak gerekiyor.Nedenleri ve niçinleri ile çok tartıştık ziyadesiyle.Lig zaten uzun bir maraton çok şeyler olacakdır,biz yeterki kendi eksikliklerimizi düzeltmeye çalışalım.

takımdaki bazı futbolcularda bir laubalilik sezdim dün akşam. hani nerden çıktı bu maç der gibilerdi. iyi olanlar kalde aykut önliberoda tobi ve forvette kewell idi. onun dışında tüm takım döküldü desek yeridir. emre güngörün neden 11 de başlamadığını görmüş olduk. aydın çok savruk hiç güvenilmez heleki defansif anlayışı sıfır onu gördük, ayhan bucaya karşı bile kötüydü, elano rezalet zaten kelimeler yetmez sorumsuzun tekiydi, gökhan zan naptığı belli değil dağınık, caner kesinlikle sol bek olmaz bu resmen her maç kanıtlarcasına kötü oynuyor e geriye ne kaldı. ben size söyleyeyim. bu takımda iş yapacak adamlar belli bunlar olmassa bu takım 2. lig takımı gibi bir takım olur. arda kewell sakatlanmassa tobi, servet keita baros sabri ve balta. gerisi şu an için malesef fos umarım düzelirler.

Taçtan gelen topa ofsayt veren hakem Süper Lig hakemi.En üst düzey hakemlerimiz bunlar! Fazla tartışmaya gerek yok hakemlerimizin neden üst klasmana çıkamadığı ile ilgili...

(Hakemin o pozisyonda başka birşey görüp bayrağı kaldırdığına inanmak istiyorum hala.Umarım öyledir! Yoksa lisansını yırtsın atsın o hakem...:rolleyes:)

Taçtan gelen topa ofsayt veren hakem Süper Lig hakemi.En üst düzey hakemlerimiz bunlar! Fazla tartışmaya gerek yok hakemlerimizin neden üst klasmana çıkamadığı ile ilgili...

(Hakemin o pozisyonda başka birşey görüp bayrağı kaldırdığına inanmak istiyorum hala.Umarım öyledir! Yoksa lisansını yırtsın atsın o hakem...:rolleyes:)

Ben orada bizim adamdan sekti diye gördüm.

ya onu boşverin apaçık korneri nasıl aut verdi ilginç doğrusu ... Şut çekilirken birine sms mi atıyordun Abdullah Yılmaz ?

oyuncularımız için bir nebze moral oldu.

Dün akşam maçtan sonra Ahmet Çakar ısrarla Rijkaard'ın maçın son dakikasında hakeme saati gösterip bitirmesini istediğini söyledi. Halbuki görüntüyü gösteridiginde Rijkarrd'ın saatini gösterip eliyle 1 (bir) işareti yaptıktan sonra, ellerini aşağıya doğru bastırarak sakin olun işareti yaptığı ve hatta ağzından da "calm down!" (sakin olun) cümlesinin çıktığı gözüküyor. Çakar hem maç içinde hemde maç sonunda herhalde 4 kez falan söyledi bunu. Bunun üstüne Kanaltürk spor servisini aradım fakat bir türlü açan olmadı , açsalar durumu belirtip düzeltmelerini isteyecektim fakat nafile...

Rijkaard'ın yapacağı tek şey. Böyle 4-3-3 ve Total futbolu anlama özürlü adamlara klasik 4-4-2 sistemine dönüp öyle oynaması gerekiyor. Malesef acı ama gerçek.

Total futbolu becercek oyuncular yok bizde,

Total futbolda felsefe tek top oynayıp ilerde hıozlı çoğalıp geri çabuk dönmek bizimkiler ise defans da çalıma başlıyoalr hepsi maradona mübarek..

Bucaspor'a dua etsinler. Eğer Sivas veya sıradan TSL takımı olsa 5 tane yerdik.

Elano'nun yaptığı akıl alıcak gibi değil. orda adam golü atsa nolur atmasa nolur. Değdi mi takımı o dakikada yalnız bırakmana ve sonraki maç için ceza almana? takımda eksik bol zaten. Al sıvaz maçında elano, baros keita yok. neyse ki sıvaz'tan cacık olmaz. zorlanarak alırız

Elano'nun yaptığı akıl alıcak gibi değil. orda adam golü atsa nolur atmasa nolur. Değdi mi takımı o dakikada yalnız bırakmana ve sonraki maç için ceza almana? takımda eksik bol zaten. Al sıvaz maçında elano, baros keita yok. neyse ki sıvaz'tan cacık olmaz. zorlanarak alırız

Gol yeme korkusuyla değil, hata yapmış olmanın verdiği psikolojik ruh halinin refleksiydi bence o hareket.Elano adına ivme yükseleceğine inadına düşüyor ne yazık ki. Sivas maçında mecburen olmayacağına göre ideal tertiple başyacağız demektir.(Keita hariç) Solda Kewel, sağda Aydın, ortada Arda.

Üst Alt