Türkiye Kupası Y.F | Fenerbahçe 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası Y.F | Fenerbahçe 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Burhan Felek Spor Salonu

Tribünler yarı yarıya, gelebilecek olanları bekleriz.

----------------------------

Kadro hakkında bilgisi olan var mı?

Sadece Calderon'un olmadığını biliyorum. Eğer İtalya Milli Takım kampı başladıysa Lo Bianco'da yok.

Cevap: Türkiye Kupası Yarı Finali: Fbu - Galatasaray (11 Mayıs Cuma 18:00)

Gelebilirim . Calderon neden yok ki . Çok zevksiz bir maç olur .

rakip te eksik olacak herkesler memleketine kaçtı

bakalım yerli ler karşı karşıya olursa ne yapacağız&yapacaklar??

Avrupa kupası finalinden sonra hiç takip etmedim takımı, kim şanslı arkadaşlar? Alabilir miyiz bu maçı?

Calderon oynayacak diye biliyorum, Leo olmayacak.

Fenerbahçe'de 4 yabancı da yok, antrenör yok, Seda sakat.

Calderon oynayacak diye biliyorum, Leo olmayacak.

Fenerbahçe'de 4 yabancı da yok, antrenör yok, Seda sakat.

Milli Takım'da değil mi? Küba'nın olimpiyat elemesi daha yeni bitti diye biliyorum. Eğer Calderon varsa yeneriz.

Onlarda Hiç yabancı oyuncu olmayacak, Seda'da sakat yani smaçör ve p.çaprazları yok.

Cevap: Türkiye Kupası Yarı Finali: Fenerbahçe - Galatasaray (11 Mayıs Cuma 18:00)

Bizde Miletic ve Sladjana'da yokmuş, Calderon ve Lo Bianco'da yok. Gökçen'de ameliyat olduğu için yok.

Onlar milli takımlarına da gitmedi diye biliyorum, neden yoklar acaba?

Genç pasörümüz bence yeterli olur ama diğerlerinin yeri dolar mı soru işareti...

Cevap: Türkiye Kupası Yarı Finali: Fenerbahçe - Galatasaray (11 Mayıs Cuma 18:00)

tribünler yarı yarıya

bu maça özel ilgi gerek

ulan o yok. bu yok. öbürleri sakat cıkıp sen benmi oynayacaz:D

Yalnız o kadar zaman varken bu kupa şimdi mi oynanır, tüm önemli oyuncular yok iki takımda da.

Rakip genç takımıyla çıkacakmış, yaş ortalaması 15-16. yeneriz herhalde :)

protestoymuşş...ne akıllısınız siz bee...

hicmi normal oyuncusu yok bunların. yoksa gercekten protestomu yapacaklarmış bu hırbolar:)

Sadece yabancıları yok, yerlilerin hepsi burda. Milli Takım'daki Naz ile Eda'yı saymasak bile isteseler A Takım'la çıkabilirlerdi. Ama yabancısız smaçörleri olmuyor, mecburen oraya gençler geçmek zorundaydı.

tarihi fark istiyoruz fark

75-0 mı yenelim ahahaha :D

Üst Alt