Türkiye, Seyirci Ortalamalarında 11. Sırada! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye, Seyirci Ortalamalarında 11. Sırada!

Bu sezon Avrupa da 20 ligde seyirci siralamasinda Türkiye kendine 11.sirada yer buldu.

ddw6c0xhtujy.png

Her zaman bu konuda şikayetçiyim gerçekten futbol seyirciler ile güzel sadece derbi maçlarında dolmasın o stadlar
İspanya bir kural getirmişti stadların %75'ini galiba dolduramayanlara ceza veriyordu

Aynı onun gibi önlemler alınması gerekiyor
Ucuzlat arkadaş %75 filan biletleri gerekirse
Bu E-bilet passolig meselesini kaldırılması için gidin spor bankanlığının kapısında yatın böyle böyle gelmiyor taraftar sahaya diyin
Eee tabikide taraftarı sahaya çekmek için Tudor gibi Melo gibi hırslı adamların olması lazım taraftarın sevdiği adamların olması lazım+sahada güzel futbol oynanması lazım mesela kim niye gidip bizim milyonluk eşşekleri izlesinki veya büyük şikecileri ?

Türkiye'de oynanan şey göze keyif veren bir futbol değil ve hakemler her maçın kaderini etkileyen fahiş hatalar yapıyor bunların da etkisi vardır muhakkak.

Maç biletleri Avrupa'ya göre 10 kat pahalı.

Arkadaşlarınla yemek yerken birden maça gidelim desen gidemiyorsun çünkü Pasolig gibi aşırı saçma bir uygulama var.

Futbol kalitesi yerde ve kimsenin dürüst futbola inancı kalmadı.

Gençlerbirliği maçına gideyim diyorum stad dökülüyor gecekondu gibi.

Osmanlıspor maçına gideyim diyorum şehir merkezine 30 km uzaklıkta şehir dışında alakasız bir stad ve tamamen siyaset kokan bir ortam. Tüm Anfa görevlileri ve AKP şakşakçıları bedava bilet ile içerde.

Ankaragücü'ne gidelim desen, taraftar ortamı uyuşturucu kullanan ve katilden geçilmiyor, her an ölme tehlikesi var.

Başka da takım kalmadı zaten Başkent Ankara'da.

Herhangi bir Ankara takımı Avrupa'da maça çıksa 22.45 veya 23.05'de nasıl gidip döneceksin? Ankara'da 23.30'da toplu taşıma bitiyor.

50 tane madde sayarım stadların boş kalmasıyla ilgili.

Trafiği çekmemek için gitmiyorum şahsen maçlara. Arabanla gitsen de gitmesen de stadlara maç günü erişmek oldukça sıkıntılı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt