Türkiye'deki stad projeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'deki stad projeleri

Cevap: Türkiye'deki stad projeleri

Beşiktas''ın ve Gaziantep'in dışında hiçbiri olmaz sanırsam.Gaziantep ne alaka,nasıl olsa Yıldırım Demirören,2-3 futbolcu daha alır,eder 30 MİLYON EURO,gelir daha 5-10 daha ekler Antep Basşghaan'ı kredi çeker,Yildirim abisinden ya da en az 2 futbolcuyu daha 8 Milyona satacam sana diye tahaahüt eder,oldu bitti.

benim listem bu euro2016 icin

istanbul

atatürk olimpiyat stadyumu | grup ve final

türk telekom arena | grup ve yari final maci

ankara

yeni stadyum | grup ve yari final maci

kayseri

kadir has stayumu | grup ve ceyrek final maci

trabzon

yeni avni aker stadyumu | grup ve ceyrek final maci

izmir

yeni stadyum | grup ve ceyrek final maci

adana

antalya

yeni stadyum | grup maci

2.liste

istanbul

türk telekom arena | grup ve yari final maci

sükrü saracoglu stadyumu | grup ve yari final maci

ankara

yeni stadyum | grup ve final

kayseri

kadir has stayumu | grup ve ceyrek final maci

trabzon

yeni avni aker stadyumu | grup ve ceyrek final maci

izmir

adana

antalya

yeni stadyum | grup maci

Bir tanesi bile inandırıcı değil,ben Bursa da yaşıyorum,belediye başkanı(ki iyi bir başkandır ) seçim zamanı ilk projem stad dedi ama 10 aydır hiç bişey yapılmadı,aynı şeylerin diğer yerler içinde geçerli olduğuna inanıyorum...

Su Stadlar olursa Türk Futbolu bir Cag atlayacak..Konyada, Sivasta Buzlu sahalar maazide kalacak...

Ayrica Gaziantep Stadi gerceklesecektir..Gaziantep okadar ilerliyorki suan Metro bile yapiliyor..

2016 sayesinde bari stadlarımız modernleşcek.İzmir gibi bir şehir de düzgün stad yok.Stad olmayınca taraftar gidermi maça.Atatürk stadı var.Maşallah oyuncuları dürbünle görebilirsiniz ancak.Tribünler o kadar uzak.Federasyon başkanı Mahmut Özgener izmirli.Bakalım güzel bir stad yaptırsın artık bu güzel şehire

2016 sayesinde bari stadlarımız modernleşcek.İzmir gibi bir şehir de düzgün stad yok.Stad olmayınca taraftar gidermi maça.Atatürk stadı var.Maşallah oyuncuları dürbünle görebilirsiniz ancak.Tribünler o kadar uzak.Federasyon başkanı Mahmut Özgener izmirli.Bakalım güzel bir stad yaptırsın artık bu güzel şehire

yapmayı planladıkları stad gercekten örnekköydeyse hiç yapmasınlar daha iyi. yada 1 tane onlar yapsın inciraltı tarafındada altınbaş holdinge yer tahsis etsinler bakalım hangisi daha güzel oluyo. daha çok seyirci çekiyo maça

yapmayı planladıkları stad gercekten örnekköydeyse hiç yapmasınlar daha iyi. yada 1 tane onlar yapsın inciraltı tarafındada altınbaş holdinge yer tahsis etsinler bakalım hangisi daha güzel oluyo. daha çok seyirci çekiyo maça

Benimde bildiğim örnekköy tarafına yapılcağı...Aziz Kocaoğlu da söylemişti oraya yapılcağını.Artık şu İzmir'in futbolda atılım yapması gerek.Çok büyük potansiyeli var İzmir'in.Fakat ne düzgün bir stadımız var,ne de Süper lig de bir takımımız.Yıllarca birbirlerini yiyolar.Altay,Ksk,Göztepe.Sürekli bir düşmanlık içindeler.Böyle nereye kadar gitcek bilmiyorum

Üst Alt