Türkiye'nin Yeni Ekonomik Kanalı "Apara" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin Yeni Ekonomik Kanalı "Apara"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ferit dostum kullandigin kisaltma kufurden baska ne akla getiriyor

Mesela bunu yazmasan ne kaybedersin ? Kufure neden ihtiyac duyalim ki

Ferit dostum kullandigin kisaltma kufurden baska ne akla getiriyor

Mesela bunu yazmasan ne kaybedersin ? Kufure neden ihtiyac duyalim ki

Sıkıntı benim yazdığım değil. Sadece Benim uyarı alıp edit yemem. Bak dalgaya almaya yazmışım. Ve sadece ben uyarı alıyorsam buna tepkim olur. Bir süre bekledim diğer benzer mesajlara gelecek olan tepkiyi. Gelmediğini gördüm ve açık açık yazdım. İsteyen de MYC versin. Ben ortada mevcut olan iki yüzlü tarzı koydum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle konjonktür kanallarına takılmayın. Yarın A Damat ertesi gün A Reis diye kanal kurarlar. Tayyip Erdoğan gittiğin de ilk sövecek bu kanallardır.

Böyle konjonktür kanallarına takılmayın. Yarın A Damat ertesi gün A Reis diye kanal kurarlar. Tayyip Erdoğan gittiğin de ilk sövecek bu kanallardır.

Bunlar hiçbir zaman sövmezler çünkü Turkuvaz Medya Grubu'nun sahibi Albayraklar, yani Damatgiller. Ama olağan dışı bir şey olur da bir gün o kanallara daha önce yaptığı gibi devlet el koyarsa çalışanlarının -gazeteci değil onlar,başka bir şey- dediğinizi yapacağına eminim.

Bunlar hiçbir zaman sövmezler çünkü Turkuvaz Medya Grubu'nun sahibi Albayraklar, yani Damatgiller. Ama olağan dışı bir şey olur da bir gün o kanallara daha önce yaptığı gibi devlet el koyarsa çalışanlarının -gazeteci değil onlar,başka bir şey- dediğinizi yapacağına eminim.
Üstad zannimca Mehmet Barlas gibi pek degerli sahsiyetlerin yapacagini anlatmaya calismis.

Turkuvaz medya bildiğim kadarı ile Çalık grubunun, Albayrakların sahip oldukları Yeni Şafak,Kanal 7, Tvnet falan yani diğerleri Çalık grubunun kontrolünde yarın hükumetle ters düşerler ilk söven bunlar olur. Çünkü bunlar paramabakarımistanlıdır.

Turkuvaz medya bildiğim kadarı ile Çalık grubunun, Albayrakların sahip oldukları Yeni Şafak,Kanal 7, Tvnet falan yani diğerleri Çalık grubunun kontrolünde yarın hükumetle ters düşerler ilk söven bunlar olur. Çünkü bunlar paramabakarımistanlıdır.

Yok Hocam, 4-5 sene olmuştur Çalık satalı. CEO'su Damat Berat'ın abisiydi en son. Gerçi bunların nasıl el değiştirdiğini de 2014'teki ses kayıtlarından malum. Havuz demelerinin bir sebebi var. Havuz'un asıl sahibi 1 numara malum.

Ya yukarıda admin arkadaşta aynı kısaltmayı kullanmış seni uyaran moderator, adminide uyarmış mı :unsure:

Forumda dalgaya bile alamayız. A.koyduk açacaklarmış dedik sonuç bu.
Arkadaş birine küfür mü bu?
Tebrik ediyorum hatta myc verin daha güzel olur.

a66520231559560a4dccdc91e0203cfd.jpg

Bunlar isimlerini niye direk ak yapmiyorlar ki. Akspor, akpara, aktv. Suphesiz ki reyisin cok hosuna gidecektir. Akillarina gelmedi herhal.

Bir tek Aspor da Erman hoca ATV Eşkiya D. H. O. ve Türkiye kupası maçları dışında pek ilgimi çeken yayını yok, yeni kanal da ilgi alanıma girmiyor.

@Alper Altun yaklaşık 2.5 saattir bekliyorum. Ya benden özür dilersin açık açık yada diğer mesajları editlersin ve uyarı mesajı gönderirsin. Yada tekrar aynı şeyi yazdım diye bana MYC verirsin. Ben açık ve netim. Yaptım oldu olayını kabul etmiyorum.
Senden bir aksiyon bekliyorum. Ha benim adminlere maçam yetmiyor diyorsan onada ses etmem.

Ben ederim, bu durumda yapılacak şeyler kişiye göre değişir mesela görevi bırakmak gibi. Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarız derler ise MYC değil tamamen üyeliğimi de iptal etseler takmam. Eskilerden bir arkadaş bilir.

@Alper Altun yaklaşık 2.5 saattir bekliyorum. Ya benden özür dilersin açık açık yada diğer mesajları editlersin ve uyarı mesajı gönderirsin. Yada tekrar aynı şeyi yazdım diye bana MYC verirsin. Ben açık ve netim. Yaptım oldu olayını kabul etmiyorum.
Senden bir aksiyon bekliyorum. Ha benim adminlere maçam yetmiyor diyorsan onada ses etmem.

Bir değil iki tane mesaj bir var Sinan bey, üstelik burada ki olay espri iken mesela az önce denk geldim Mustafa Denizli hocanın konusunda son yazılan bariz hakaretler de duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt