Türkiye'nin Yeni Ekonomik Kanalı "Apara" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin Yeni Ekonomik Kanalı "Apara"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok senin yazdıklarında sıkıntı yok :D kibarca izah etmişsin.Dozajı arttırmayınca tadı çıkmıyor :D ben öyle seviyorum.Gerçi yönetim katında biriyle öyle yüksek dozlu tartışmam olmadı sanırım :geek: olsaydı 1-2 yıl ban yerdim zaten

Olursa öyle birşey ben sana sakin olup hakkını küfürsüz arama konusunda destek olurum :)
Ha dersen ki ben sövünce rahatlıyorum. O zamanda gün yüzü görmemiş küfürler öğretirim sağolsun sanayii işçileri öğrendik duya duya :))

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En doğrusu da bu zaten dikkatimi çeken ilk geldiğinde seni tahrik etmeye çalışıp tuzağa düşürüp haklıyken haksız duruma düşürecekti. Kendisi de mağdur durumuna gelecekti. Gerçekten tepki nasıl verilir güzel bir örnek oldu. (y)

Olursa öyle birşey ben sana sakin olup hakkını küfürsüz arama konusunda destek olurum :)
Ha dersen ki ben sövünce rahatlıyorum. O zamanda gün yüzü görmemiş küfürler öğretirim sağolsun sanayii işçileri öğrendik duya duya :))

Benim açımdan sıkıntı yok. Ve özel mesajda srtık buradan yazmayacağını söylemiş ve benimde gizli kapaklı lafım yada sözüm olmayacağına göre benim açımdan olay açık olarak belli oldu. O nedenle buraya yazacağım son şey. Herkes eşittir. Bazıları daha eşittir...
O nedenle bir daha burada ne raporlama yaparım. Nede muhattap olurum bazı insanlar ile. Diğer 2 mesajı gördüğünü bildiğim halde görmedim online değildim yalanını da yutuyorum.

alperin yaptığı editte uyarıda doğrudur. eğer duymak istediğiniz şey bizim yazdıklarımızın da aynısı olması ve dolayısıyla yanlıs olmasıysa evet yanlıs yapmışız kerammettinle.

alper doğrusunu yapmıştır. 1 uyarıyla haketmediği seyler de duymustur.
ortamı fazla ciddiye alıyorsunuz fazlasıyla da yanlıs yapıyosunuz. son dönemde olabildiğince rahatca hareket ediyosunuz zaten belki forum tarihinin hiçbir döneminde bu rahatlık olamamıstır. ortamdaki kişilerin birbiriyle samimi olmasından kaynaklı bunun sebebi de. burda yönetim kadrosundan kimse üyelere karsı poliscilik oynamıyor hatta görüldüğü üzere o kadar rahatız ki bir üye gibi yazılmaması gereken bişey yazmışız. amacımız su güzel ortamın bozulmaması. az çok biliyosunuz zaten nası dönemden geçtiğimizi. biraz yazılabilir ortam olsun diye boş vakitlerini sizin için geçirenlere saygınız olsun. elestiriye her zaman açığız ama saygısızlık bu yapılan.

içiniz rahat edecekse mesajları editliyorum ve kafanıza bişey takılıyorsa düzgün bir sekilde sormanızı tavsiye ederim, konu içerisine kavga etmeye çağırır gibi değil.

bayadır ciddi takılmıyodum forumda sanırım yanlış yapıyomuşuz.

konu kilit.

Ortada büyük bir problem yok, sıkıntı biraz iletişimsiz kalmaktan olmuş.

Kurallar herkes için geçerlidir evet lakin benim ya da danyal'ın yazdığı daha sonra olduğu için müdahale edilmemiş. Bunlara da müdahale kolay kolay edilmiyor ki zaten şikayet olduğunu whatsapptan haber vermişler Danyal da öyle bakmış. Buradaki çekince normal.

Alper'in bir hatası da yok burada mesajın yanlış olduğunu düşünmüş normalde sıkıntı olmayabiliyor ama bazen herkes yazınca önüne geçilemediği için önlem alınıyor. Kısacası kimseye karşı art niyet olamaz.

Yönetimin foruma ayırdığı süre azaldı anında müdahale edilemeyen durumlsr olması da bu yüzden.

Büyütmeye gerek yok kanaatindeyim. Ben hadi pisliğin tekiyim de Danyal gibi beyefendi ve örnek olması gereken bir adminin küfür imasında bulunması hoş olmamış, kendisini kınayıp akıllı olmsını temenni ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt