Türkiye'yi HAARP Vurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'yi HAARP Vurdu

Rus'ların yayınladığı rapor: LİNK

TÜRKÇE

ÇEVİRİSİ:

Abd'nin Deprem Silahı Türkiye'yi Vurdu

Sorcha faal,

bugün kremlin'de karadeniz donanmasından flaş bir rapor alındı, buna göre Türkiye'nin kuzey irak'a girmesine karşılık olarak abd korkulan deprem silahları'ndan biriyle Türkiye'ye saldırdı.

bu rapora göre karadeniz'deki ve civarındaki rus monitor istasyonları son 36 saatte iyonosferde hızlı bir ısınma gözlemeye başladılar, bu ısınma doğu Türkiye'yi vuran 7.3 büyüklüğündeki depremden birkaç saat önce zirveye ulaştı.

iyonosferin ısınmasının, abd'nin tüm dünyada bulunan ve alaska'daki ana üslerinden kontrol edilen haarp tesislerinden çalıştırılan deprem silahlarının belirgin özelliği olduğunu not etmek önemlidir ve bu silahın en son mart ayında japonya'ya karşı kullanıldığı ve 9.0 büyüklüğünde depreme neden olduğu belirlendi.

rus donanma istihbaratı subayları bu saldırının amacının iraklı kürt asilerin 4 gün önce 26 türk askerini öldürmesine karşılık olarak geçen hafta Türkiye'nin kuzey irak'a girmesine ciddi şekilde engel olmak olduğunu söylüyor.

bu rapor şöyle devam ediyor, abd'nin büyük korkusu Türkiye'nin irak'a girmesinin daha büyük bir orta doğu savaşına yol açacak olması, çünkü türk ordusu kaynakları israil'deki kürtlerin artan gücünü suçluyor, ama halka diğer güçler olarak tanımlıyorlar.

amerikan insanlarının bilmediği şey, abd'nin irak'ı istilasından kısa süre sonra yüzlerce israil özel kuvvetler birliklerinin, türkiye, suriye ve iran'a karşı bir kuvvet üssü inşa etmek için kuzey irak'ın kürt bölgesine akmasıdır. bu geçen ağustos'ta iran israil'in ayrıca kuzey irak'a insansız hava araçları göndermeye başladığını bildirdi. [not: bu üssün fotoğrafları çekilmişti]

rus istihbarat analisti uzun zamandır amerika'nın tüm orta doğu (bazıları tüm dünya için olduğunu söylüyor) için master planı'nın tüm bölgeyi kendi orijinal kabile sınırlarına geri bölmek olduğu konusunda uyarmakta.

abd master planın'ın başarısından şüphe edilemez, çünkü son 25 yılda sovyetler birliği, yugoslavya, afganistan, irak ve şimdi de libya'yı böldüler, planları Türkiye, suriye, iran ve sonra suudi arabistan'ı bölmek.

Türkiye abd'nin onları parçalama planının ilk kez 2006'da roma'daki nato savunma eğitim merkezindeki söylevde farkına vardı, amerikan ordusu subayı Türkiye'deki 18 şehrin kürdistan olarak gösterildiği bir harita kullandı. daha sonra abd savunma sekreteri donald rumsfeld bu harita için özür dilese de, bu son saldırı onların gerçek amaçlarını gösteren örneklerden biri.

abd'nin Türkiye'ye karşı bu saldırısının tüm ayrıntıları henüz değerlendirilmemiş olsa da, rus donanma yetkilileri bu raporda daha fazla saldırıların yakın olduğunun düşünülmesi gerektiği konusunda kremlin'i uyardılar.

Cevap: Türkiye'yi HAARP Vurdu

ABD'ye 1 se Rusya'ya 2 ulan. Sanki Ruslar çok masum bir millet tarih boyunca en büyük Türk düşmanı millet

Geçenlerde bi video izlemiştim bununla ilgili, komplo teorisinden öteye gider mi bilmiyorum ama insanları çoktan paranoyaya sokmuş gözüküyor.

99 depreminde Ruslar gemi göndermisti HAARP süphesiyle ( ilkdefa denenmisti sanirim ) ve Gemi Amerikalilar tarafindan türkiyeye sokturulmamisti.

Hatta Forumda bir konuda baya tartisilmisti bu konu.

[video=youtube;oTvvkvl1oR0]https://www.youtube.com/watch?v=oTvvkvl1oR0&feature=share[/video]

[video=youtube;oTvvkvl1oR0]https://www.youtube.com/watch?v=oTvvkvl1oR0&feature=share[/video]

99 depreminde Ruslar gemi göndermisti HAARP süphesiyle ( ilkdefa denenmisti sanirim ) ve Gemi Amerikalilar tarafindan türkiyeye sokturulmamisti.

Hatta Forumda bir konuda baya tartisilmisti bu konu.

1999 Depremi'nde HAARP denemesi yapıldığını ben de düşünüyorum. Çünkü paylaşıma açık olan HAARP verileri yıllardır hiç sekteye uğramazken, o 17 Ağustos günü nedense sekteye uğramış. (Saat farkını da göz önüne aldığımızda, şüphelenmemek elde değil)

Konu Ön Denetlemeli foruma değil de normal foruma taşınsa daha rahat tartışabiliriz bu konuyu sakıncalı şeyler yazılacağını zannetmiyorum

1999 Depremi'nde HAARP denemesi yapıldığını ben de düşünüyorum. Çünkü paylaşıma açık olan HAARP verileri yıllardır hiç sekteye uğramazken, o 17 Ağustos günü nedense sekteye uğramış. (Saat farkını da göz önüne aldığımızda, şüphelenmemek elde değil)

evet gerçekten o veri olayından sonra bende inanmıştım bu olaya ama vanla alakası olduğunu sanmıyorum

Bence bu HAARP olayi komplo teorisinden öte birsey. Devletin artik harekete gecip birseyler yapmasi lazim bunlara

başımıza birşey gelse amerika nın oyunudur bunlar diyor herkes bu sefer deprem olayında komplo teorileri abartılmış

aha forum yine jack bauere bagladi
Facepalm.png

Böyle bir cihaz olma ihtimali kuvvetli.

Amerika'nın Türk askeri iki kurşun sıktı diye onca riske girip Van'da kullanma olasılığı sıfıra yaklaşık.

Üst Alt